Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak?...

Ilyenkor mit csináljak? Teljesen kész voltam (többi lent)

Figyelt kérdés

múlthéten 6 óránk volt

( Tesi,Német,Angol,Biosz,Fizika,Magyar nyelv.)

Németből felvok mentve...

Angolon váratlanul feleltem és 4est kaptam rá de azt mondta a tanár hogy év közbe 3-as lett volna

bioszból 4 ember köztük én is írásbeli doga volt. fizikán engem hivtak ki felelni és 2est kaptam...

végül nyelvtanon tollbamondást irtunk

én már a kikészültem...

be is perelhetném az egész iskolát mert ilyen nincs hogy csak engem minden tantárgyból feleltetnek

és anyukám azt mondta ha hozok egy 3-ast haza letilt mindenről stb...

azóta se mutatom neki az ellenőrzőmet.

mit csináljak?

14/L


2010. szept. 25. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
??? -.-
2010. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Potyognak a könnyeim...
2010. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, azért akarod beperelni a sulit, mert minden órán írtál vagy feleltél?

Ez szánalmas már bocs! Ennyi erővel én, meg még egy csomóan akik suliba járnak hányszor beperelhetnénk a sulinkat...? Nekem is volt már ilyen napon: TZ-t írtunk 2 tantárgyból aztán engem feleltettek bioszból, szódoga angolból... ezt nevezik pechnek... Amúgy ha tanulsz mindig minden órára ezekre a váratlan dogákra meg felelésekre 5-t is kaphatsz...de milyen jó neked, hogy csak 6 órás van...régi szép idők...

Ááá akartam még írni de túl fáradt vok...xD

17/L

2010. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmit, mostantól tanulj. Van ilyen, úgy hívják, szívás. Szinte mindenki került már ilyen szituációba a suliban. És később csak még ilyenebbek lesznek készülj fel...
2010. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy csak egy dolit csak 4 -en írtok????
2010. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mer uj a tanár és köcsög is ... nagyon nembirom...el is megyek az iskolából
2010. szept. 25. 18:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is van,hogy 3 dogát írunk + másik órán felelünk, de sajna ez... :/

Ez a beperlést ugye nem gondoltad komolyan? Kiröhögnek.

Nem lehet ez ellen sokat tenni, a tanár úgy tanít ahogy kedve tartja :/..


14/L

2010. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Eszem a szívedet, középsulis koromban számtalanszor megesett, hogy a napi 8(!) órámból hét vagy nyolcon számonkérés volt, köztük tz-k, nem ilyen kis feleletecskék... Ne legyél már ilyen nyápic, komolyan, persze, idegesíti az embert, meg igazságtalannak érzi, de ezért verni az asztalt... Mi lesz veled a való világban? Vagy akár már egyetemen?
2010. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8as vok...

de már leszarom az egész iskolát aznap ugyis szarul voltam.

nemis mek már iskolába minek? amiket most tanulunk senki nem kérdezi vissza a jövöbe..felesleges ilyen szarokat tanulni....mikor fogom én használni ezeknek meg azonknak a képletét?

faszom... kivagyok....

2010. szept. 25. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem fogod... ha most nem tanulod meg, megtanulod később, csak úgy sokkal nehezebb.

Tudom, hogy nehéz elhinni, de jelenleg a te korosztályod van a legjobb helyzetben az országban.

2010. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!