Tanulási módszerek?

Figyelt kérdés
55 évesen úgy döntöttem, hogy egy új szakmát tanulok ki. De míg fiatalon ment a tanulás, így időskorban elakadok. Akik ma tanulnak,adnátok tippeket, hogy tanuljak? Hogy maradjon meg minden az agyamban? Kutyakozmetikus tanfolyamot szeretnék elvégezni. Köszönöm a segítséget előre is.

2022. okt. 24. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok-sok gyakorlás a kulcs szerintem
2022. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hülyén hangzik, én azt vettem észre hogy ha szedek vitaminokat akkor sokkal jobban fog az agyam.
2022. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ a tanulás milyensége, de szerintem a legfontosabb, hogy hozzá kell a tanuláshoz is edződni(fokozatosan) és rendszeresen kell végezni. Ami még majdnem olyan fontos mint az előzőek az az ismétlés ami azért kell, hogy ne felejtsd el és ne halványuljon el nagyon a tanult dolog.

Az meg majd kialakul, hogy milyen módszer fog a legközelebb állni hozzád.

2022. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!