Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki úgy végezte...

Van itt olyan, aki úgy végezte el az egyetemet, hogy sosem ismételt vizsgát, mindig átment elsőre?

Figyelt kérdés

És hova járt milyen szakra?

^^


2022. dec. 14. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Én ilyen stréber voltam (SE általános orvosi szakon), de most a másoddiplománál, munka mellett nem biztos, hogy ugyanez sikerülni fog.
2022. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Fizika BSc.

Az összes vizsgám 5ös lett elsőre, és zh-t sem buktam sosem, max mentem javítani 5ösre. Így lett egy 3asom és 2 4esem a teljes képzés során.

2022. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
Nincs ilyen. Aki ilyet állít, az hazudik.
2022. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sem volt!


BGE Külker kar

2022. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Én is átmentem minden vizsgán, bár tagadhatatlan, hogy volt 2-es is, de olyan is, hogy jeles helyett "kiváló*-t írt be a vizsgáztató. Csak ez már 55 éve történt.
2022. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
5: az én példám (4) "csak" 43 éve... :)
2022. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Komolyan nem értem, miért kell ész nélkül lepontozni korrekt válaszokat. Igen, van olyan, aki nem bukott az egyetemen, mert tanult rendesen, és mellé egy csipet szerencséje is volt. De biztos jobban tudják random gyakorisok, hogy mi van egy idegen ember indexében, mint ők maguk.
2022. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Az anyukám. Igaz, nem egyetem, hanem eü főiskola, de talán ha 2 olyan alkalmat tudnék említeni, amikor nem ötösre vizsgázott. Az egyik esetben a névsor első fele hármast kapott, a második fele ötöst. Ő az első felében volt. Ja, mindezt munka, férj, háztartás mellett, 40+ évesen.
2022. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%

#3-nak, #2es vagyok.


Miért is kéne mindenkinek megbuknia legalább egyszer? Egyszerűen tanul az ember és megvannak simán a vizsgái. Kb a legtöbb haverom is ilyen volt hogy egyszer sem bukott meg.

2022. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
#9 Ugye nem jártál még egyetemre? Rajtad kívülálló okok miatt is buktatnak, hiába tanultál. Azt különösen viccesnek tartom, aki azt állítja, hogy orvosi egyetemre járt és egyetlen vizsgán sem bukott meg, pedig ott köztudottan pofára mennek a vizsgák.
2022. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!