Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ráépülős kötelez...

Egyetemisták! Ráépülős kötelezően választott tárgyam nem sikerült? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, sajnos nem sikerült ebben a szemeszterben egy tárgyam, viszont a következő félévben ez egy kötelezően választott ráépülős tárgy. Nem teljesen vagyok még tisztában vele, ezért érdeklődnék, hogyha én következő félévben ezt nem tudom felvenni, akkor nem vehetek fel más tárgyat sem? Vagy mitől kötelezően választott? Értitek, mivel nem sikerült az első, nyilván nem vehetem fel a másodikat, nem? Attól még más tárgyakat teljesíthetek, igaz? Köszönöm a válaszokat előre is

2023. jan. 15. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ráépük valami, akkor mem veheted fel. Kivéve ha az oktatótól kérsz engedèlyt, a to úgy fel tud venni. Nekem sikerült így felvennem tárgyat, csak előbb abból kellett levizsgáznom vizsgaidőszakban, amire épült a tárgy. Más tárgyat attól még felvehetst
2023. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kötelezően választható tárgy azt jelenti, hogy több meghatározott tárgy közül te döntöd el, melyiket végzed el. Mást is választhatsz helyette.

Ha ezt a tárgyat akarod elvégezni és ez erős előfeltétele egy másik tárgynak, akkor a másikat nem veheted fel enélkül, vagy ha igen, nem vizsgázhatsz belőle e nélkül.

2023. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh bocsánat, kötelező törzsanyag! De már megértettem, köszi szépen
2023. jan. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!