Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális, hogy még nem érkezet...

Normális, hogy még nem érkezett meg az érettségi behívója?

Figyelt kérdés
Kezd egy kicsit aggasztani.

2023. ápr. 24. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Milyen behívó? Hol akarsz érettségizni az orosz-ukrán frontvonalon?
2023. ápr. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

Milyen behívó ember????


Nem a honvédségbe mész!


Pontosan tudod, hogy mikor lesz, nem kell ehhez papír!

2023. ápr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha budapesti vagy, akkor lehet, hogy az utolsó pillanatban küldik, de ha ezen a héten se jön, akkor hívd fel őket. Vidéken talán már ki kellett menniük.
2023. ápr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Tényleg ott tartunk, hogy a mai fiatalok annyira gyíkok, hogy nem tudják megjegyezni, mikor van az érettségi? Az én időmben egyszer elmondták, aztán annyi! Nem küldözgettek levelet, nem volt email, aztán mindenki mégis időben meg tudott jelenni! Teljesen trash ez a 2000 után néhány évvel született generáció!
2023. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyes és kettes. Érettségi vizsgabehívónak hívják a levelet, amit azoknak küldenek, akik a kormányhivatalban jelentkeztek emelt érettségire, nem pedig az iskolában. A behívón van rajta, hogy hova kell menned és mikor. Nélküle nem is engednek érettségizni.


Hármas: köszönöm a választ. Igen, pesti vagyok.


Négyes, te négylábú... 2000 - ben születtem, már érettségiztem, dolgozok. Viszont szeretnék más irányba elmenni, amihez le kell tennem olyan tantárgyakból is, amikből nem tettem le iskola végén. Nem mondja el senki hova kell mennem és mikor, csak a behívón van rajta, amit be KELL mutatnom :) .

2023. ápr. 24. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pesti vagyok és szintemelőzök, 14-én kaptam meg a levelet ügyfélkapun. A helyedben rákérdeznék a kormányhivatalnál, ahol beadtad a jelentkezésedet.
2023. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. Felhívtam őket, azt mondták kiküldték. A postán volt, csak nem kaptam értesítőt róla. Köszönöm a választ.
2023. ápr. 24. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. Sok sikert a vizsgához! :)
2023. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!