Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Kossuth-okban és a Campus...

A Kossuth-okban és a Campus Hotelben tényleg állandóan bulik vannak és felkelt a takarító reggel?

Figyelt kérdés

Szept.-ben kezdek a DE-ÁOK-on, inkább a "tanulós" egyetemistákhoz sorolnám magamat, így nem mindegy, mekkora lenne a hangzavar a kolikban esténként és hajnal, ill. a hétvégéken. Ennek függvényében is állítanék sorrendet.

Tapasztalatok érdekelnének bármelyik kolival kapcsolatban kifejtős válaszban is!

Az értelmes válaszokat előre is köszi! :)



2023. aug. 7. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, gyakran tapasztaltam.
Igen, de csak pár havonta tapasztaltam.
Sose hallottam bulikat.
4 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:

Illetve az lemaradt, hogy mennyire validak az [link] oldalon fennlévő képek?


A Markusovszky II.-ben tényleg csak az a pár pici szekrény van a hűtő felett 3 emberre?


Ill. itt Gyakorin olvastam, hogy a Campus-ban van konyha, az egyetem honlapján meg azt írják, emeletenként van konyha. Most akkor kinek mennyire meg miben hihetek? :D

2023. aug. 7. 22:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen árban van a Campus lehet olcsóbb albérletben szobát bérelni. Én igaz csak hétköznap leszek az egyetemen, de mivel eléggé intro vagyok nekem megéri a nagyobb nyugi. Igaz sajnos nem Debrecenben. Oda simán bejárhatnék olyan közel van.
2023. aug. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én idén kezdem a 3.évemet a Campusban, eddig nagyobb probléma nem volt vele. Alapvetően nem egy zajos kollégium, néha néha előfordul egy kisebb nagyobb hangzavar, de nem állandó jelleggel, és az meg abszolút nem jellemző, hogy bent a koliban tartanak bulikat, vagy bármi hasonló dolgot.

A konyha az változó, van olyan 2 és 3 ágyas szoba, ahol a szobában van bent, van, ahol 2 szoba között van egy közös konyha 4 vagy 6 emberre, illetve van olyan is, ahol nincs bent a szobában, csak a folyosó végén, de az nem igaz, hogy csak szintenként van, mert minden folyosóra jut egy konyha, egy szinten kb 3-4-5 konyha lehet.

2023. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az még lemaradt, hogy általában reggel 7-kor kezdenek el takarítani, az nyilván kicsit hangosabb, arra lehet felkelsz, de összességében ennyi.
2023. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!