Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent a kötelezően...

Mit jelent a kötelezően választott tárgy? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy foszk képzésen vagyok, túl vagyok a szakmai gyakorlaton már csak a záróvizsga lenne hátra, viszont egy tárgyam miatt csúszok egy félévet. Amikor megnéztem, hogy mi újság a neptunban és fel akartam venni ezt az utolsó tárgyat akkor láttam hogy ott van egy új tárgy is ami eddig nem volt ott és fogalmán sincs hogy került oda. Az van mellé írva, hogy kötelezően választott. Van egy csoportunk, oda sokan beírták hogy mégis ez mi, de konkrét választ senki nem tudott. Szerintetek ez most így micsoda? A nyakamat merném tenni rá, hogy ez eddig nem volt ott :DD Köszönöm a segítséget :))

#egyetem #Kötelezően választott
2023. szept. 3. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A mintatervben mit látsz? Amúgy neked az nem változhat, csak az újaknak, tehát valószínűleg nem kell foglalkozni vele.
2023. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!