Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem bírom ezt, csúszni fogok…d...

Nem bírom ezt, csúszni fogok…de tönkretesz?

Figyelt kérdés
Jogi egyetemre járok. Erasmuson voltam és most van az erasmus utáni vizsgaidőszakom. Úgy kell levizsgáznom, hogy ugye erasmus alatt az itteni órákra nem tudtam bejárni, illetve a mostani vizsgaidőszak alatt ugyanúgy be kell járni órákra, különben hiányzónak írnak be. Nem panaszkodni akarok vagy másban keresni a hibát, mert nyilván tudom hogy itt én vagyok a semmirekellő buta viszont egyszerűen mentálisan már nem bírom ezt tovább. Olyan tárgyat próbálok most szóbelire bemagolni, amiből egy szót sem értek. Sírok egész nap, mert teljesen kikészít. Úgy kelek és fekszem minden nap már egyébként az egyetem kezdete óta, hogy mi van ha esetleg egy évvel tovább tart nekem az egyetem. Nekem ez egyenlő azzal, hogy egy semmirekellő haszontalan vagyok, egy csalódás és nem tudom hogy hogyan dolgozzam ezt fel, mert egyre reálisabb, hogy valóban megcsúszom, mert képtelen vagyok ezt a tárgyat megtanulni. Az évfolyamomon mindenki egy zseni, 300 emberből egy embert ismerek, aki megcsúszott. Azon túl senki mást, sőt mindenki 3-as, 4-est, 5-öst kap…kivéve persze engem….Undorodom attól, aki vagyok. Mit csináljak, hogy ne omoljak össze mégjobban?
márc. 23. 01:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Informatikus meg informatikus között is van különbség. Aki így beszél az informatikusokról, arról lehet tudni, hogy vagy nem látott még életében informatikust, vagy ő is egy hülye informatikus, de semmiképp nem kell adni a szavára. :D
márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Nem éri meg ezek veszekedni szerintem :))

Amugy sikerült a vizsga, jó tételt húztam, de a tanulás szenvedős volt…

márc. 27. 20:54
 23/27 anonim ***** válasza:
szorgalmas diáknak ünnep a vizsga. nem jó tételt kell húzni, mindent tudni kell.
márc. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Fájt volna gratulálni, mi?
márc. 29. 11:20
 25/27 anonim ***** válasza:
Miért, igényled a gratulációt? Nem magadért csinálod, külső megerősítésre vársz? MI vagy te, nyolcéves kislány?
márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Miert igényled hogy leszólj? A szomorú szar életedbe valami izgalom jön? Mi vagy te depressziós nárcisztikus személyiségzavaros? ☹️☹️jobbulást❤️
márc. 29. 13:33
 27/27 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyok se depressziós, se nárcisztikus, se személyiségzavaros. Csak veled ellentétben hülye sem.
márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!