Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz lehet az, vagy hallottato...

Igaz lehet az, vagy hallottatok arról, hogy beakarják vezetni kötelezően mindennap a tesi órát? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 20:45
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
Utálom a tesit,de szeretek sportolni. Általános sulim sportsuli volt,ahol kötelező volt a mindennapi tesi. Sose kedveltem igazán a tesi órákat,és hát nem is vagyok az a kiemelkedő sportember,de mindig is furcsa volt nekem h más sulikba csak heti 2X vagy 3X van tesióra. Örültem neki,hogy én minden nap mozgok suliba és még utána volt kötelezően választott sport is. Igaz azt sokszor ellógtam,mert kicsit lusta vagyok.:D Most középiskolás vagyok és csak heti 2 tesi van,és ki nem állhatom,mellette sajnos nem sportolok,mert sokszor késő délután érek haza,és elég kemény a suli is,sokat kell tanulni,fáradt vagyok...pedig sokkal szívesebben úsznék,vagy teniszeznék,vagy bicikliznék abban az egy órában...:) Biztos vagyok benne,hogy amit az emberek szeretnek csinálni,azt sokkal jobban csinálják,mint amit ráerőltetnek.És ezt a hülye osztályzást törölném a francba...írják be,h ott voltam az órán és hogy megfelelt/nem felet meg. És a tesiórákat meg tényleg utolsó órába kéne berakni,mert az a 10 perc semmire se elég,elmegy az egész az öltözködéssel az is kapkodva,mire akk az ember visszamegy termébe(ami nálunk a 2.-on van),se tízóraizni se kicsit átnézni az anyagot,semmire nincs idő és még az órán se tudok úgy figyelni ahogy kéne. Amúgy meg furcsa,h régen megszokott volt ugye nekem a heti 5 tesi és egyáltalán nem tartottam fárasztónak vagy nyűgnek azt h minden nap van,míg most a heti 2-re is azt mondom,h jajj ne holnap lesz tesi,hogy fogom túl élni,mit fogunk csinálni?..:S Amúgy meg nem tudom,hogy hány bőrt akarnak még rólunk lehúzni,de nekem így is majdnem minden nap 8 órám van a másik 2 napon meg 6,ráadásul (gimis vagyok amugy) mindenki különzböző fakultációkra jár órák után,+ hely sincsen heti 5 tesihez,szóval maga a terv kivitelezhetetlen. Hasznos meg szép meg jó,meg ne legyen ennyi elhízott gyerek Mo.-on,de ez jelenleg nem megvalósítható.
2011. aug. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
De bizony sokan sportolnak, vagy egyéb mozgás lehetőséget választanak, komoly pénzekért, de legalább így módjuk van megkeresni a nekik legmegfelelőbbet,amit szeretnek csinálni. Nem hiszem, hogy az iskoláknak lehetőségük lenne ezt pótolni, vagy legalább kicsit olcsóbbá tenni.Sajnos.
2011. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Szerintem szar ötlet mert eleve utálom, de olyat hallotam aerobik lesz az mekkora már :D
2011. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
egyeseket nem értek a kötélmászsát meg a koopert meg ezeket a szarságokat hoyg lehet szeretni
2011. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Oké, hogy utolsó órába jobb lenne a tesi...de azt nem lehet megoldani, hogy mindenkinek utolsó órában legyen!
2011. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
A tornatanartol is fugg. Ha f@szkalap, es egesz tornaoran bakkugras, svedszekreny, meg mindenfele idiotasagot csinalnak, nem lesz kellemes. A mozgas fontos, de nem ezekkel a cuccokkal amiket at kell ugrani/bukfencezni. Olyan gyakorlatokat kell vegezni, amit mindenki szeret es meg tud csinalni.
2011. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
nekünk eddig is heti 5 azaz minden nap 1 tesi óránk volt :)
2011. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!