Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit veszítek, ha nem megyek...

Mit veszítek, ha nem megyek egyetemi gólyatáborba? (ELTE ÁJK)

Figyelt kérdés
Mikor a gimis gólyatábort szervezték, azt mondták, h szinte kötelező elmenni, ha az ember barátokat akar szerezni, és nem akar egyedül maradni a suliban. Elmentem, de semmire sem volt jó. Azok, akikkel később nagyon jó barátok lettünk, ott sem voltak a táborban. Csak arra volt jó az a 4 nap, h kedvükre szórakozhattak velünk az idősebbek. Megfogadtam, h többé nem megyek gólyatáborba. Idén felvettek az ELTE jogi karára, és megint hirdetik, h érdemes elmenni a gólyatáborba, mert nagyon hasznos stb. Lesz ott vmi, ami tényleg hasznos? Mert, ha csak az ivásról és bulizásról fog szólni az a négy nap, akkor nem érdekel a dolog.
2011. aug. 3. 18:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég.... már a gólyatábor fíling se lehet az igazi a ratyi fb miatt... én 6 éve kezdtem az egyetemet, pont az volt a poén, hogy egyedül odautaztál parázva nem tudva mi vár rád, senkit se ismertél, mivel nem volt lehetőség szervezkedni közösségi oldalakon. Akkoriban még az iwiw-ről is alig pár ember tudott:D durva belegondolni, mennyire agyonural mindent a fb.
2011. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22:12 Mér baj az, h előre ismered őket? Legalább nem ott szerencsétlenkedtek, hanem már ismerősként buliztok együtt. Én már vagy 60 leendp szaktársamat ismerem fb miatt, és jobb, mintha egyedül ücsörögnék itthon
2011. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

22:12 egyetértek

ez a kva fb mindent elb*sz.. én is már egy csomó leendő egyetemistát ismerek fb-n és tényleg jobb lett volna, ha a gólyatáborban ismerem meg őket.. na mindegy

2011. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

szia, szerintem mi jól kijönnénk :) én is idén kezdek, de még nem adtam le a GT-s jelentkezésemet, mivel ugyanilyen vagyok, mint Te ;) nem szeretek inni, nem dohányzom, részegedés nélkül is jól tudom érezni magam ...stbstb. szóval ezek a válaszok megnyugtatóak voltak :) attól féltem, hogy tájékoztatókról maradok le, de sokakat kérdeztem már ezen kívűl is, és mind azt mondta, hogy itt még nem az lesz a lényeg, tény, hogy 3-4 nap alatt 5 éves barátságok nem köttetnek, max. annyiban könnyebb, hogy az ember nincs egyedül az elején, de hát pont ez az önállóság a lényege a felnőttéválásnak, felsőoktatásnak


nah, jó sulikezdést Neked is ;)


19L

2011. aug. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
semmit se veszítessz. én most jelentkeztem harmadszor, de még sose voltam GT-be és a világon semmi hátrány nem ért. ugyanúgy össze tudsz haverkodni mindenkivel 1 héttel később is a suliba. ami az oktatást illeti, azzal kapcsolatba meg reghéten tudsz meg mindent, amire szükséged van.
2011. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem értik egyesek a dolgot. A gólyatábor nem minden gólyának való ezért nem kötelező.

A gólyatábor azoknak való kik könnyel el tudnak vegyülni az emberek közt, bárkivel megtalálják a hangot esetleg bulizós vagy nagyon aktív. És ismerkedni tapasztalatot szerezni szeretnének.

Én 2 gólyatáborban voltam gólya és rendszeresen egyre lejárok, nem azért hogy szétbulizzam magam, hanem mert emberekkel akarok megismerkedni, akik majd a szakomra jönnek esetleg néhánnyal jobb barátságot kötni ha olyan a szitu és nekem pl 3 élethosszig tartó barátságot tudtam kötni az egyetemen és a gólyatáborban.


Én mindig az aktívak közé tartoztam aki mindenhova jelentkezik mindenhol ott akar lenni, mert csak ha kipróbálta az ember utána tudja hogy jó-e.


De megértem valaki nem ilyen típus hogy könnyen dumál másokkal vagy könnyen ismerkedik. Nem könnyű az biztos tök idegenek közé úgy elmenni, hogy önmagadat tudd adni sok barátot szerezz stb stb. És akinek ez nem tetszik vagy nincs ilyenhez kedve.


Egyébként semmivel sem nehezebb gólyatáborban barátokat szerezni mint a suliban.

2011. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:02


Nekem is megnyugtató, h lesznek hozzám hasonló emberek a karon :)


Egyébként én könnyen barátkozom, könnyen elvegyülök, de az ivás, diszkó, dohányzás nem az én asztalom.

2011. aug. 4. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!