Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan jelenthetem be magam...

Hogyan jelenthetem be magam cigánynak?

Figyelt kérdés
idén fogok érettségizni és hallottam hogy aki cigány az 20 többletpontot kaphat... és az elég sok. szóval gondoltam hogy ráírom a jelentkezési lapra hogy cigány vagyok de azt nyilván leellenőrzik valahogy.. szóval kéne valami bizonyíték, de nem tudom hogy ez hogy működik. hogyan állapítják meg hogy cigány vagyok-e? megnézik a családfám? és ha mondjuk a dédapám cigány volt akkor én is lehetek az?
2011. szept. 16. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

NEM kap vki csak azért pluszpontot, mert cigány! Ez egy baromság, amit vmi hülye kitalált, és szépen elterjedt.

Egyébként nem ellenőrzi le senki. Ha azt vallod, hogy cigány vagy, akkor az vagy.

2011. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ahelyett ,hogy hazudozol jobbra-balra inkább próbálj úgy pontokat szerezni mint mások: emelt érettségi és/vagy nyelvvizsga. Nem kell mindenféle trükkhöz folyamodni. Amúgy meg az előzőnek igaza van, érdekesen néznénk ki ,hogy egy cigányt előrébb vesznek a felsőoktatásban, mint egy magyart. Enyhén lenne csak felháborító....
2011. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Arról hogy kisebbséghez tartozol, csak nyilatkozni kell, bizonyítani nem. Annak vallod magad és kész. Ettől viszont nem lesz egyetlen plusz pontod sem.
2011. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Remélem ennyi ésszel nem kerülsz be sehova. De amúgy is tudom, hogy csak provokálsz.
2011. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy mások is csalnak össze-vissza. régebben hallottam hogy a cigányok kapnak plusz pontot, meg aki terhes az is.
2011. szept. 16. 18:14
 6/11 A kérdező kommentje:
hol lehet erről nyilatkozni?
2011. szept. 16. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ja, mert a terhes, meg a cigány ugyanaz... esetleg máskor ellenőrizd a forrásaidat.
2011. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy NEM kapsz érte pluszpontot. Melyik részét nem sikerült felfognod? Látom már, hogy miért kellenek a pluszpontok. Mert még egy ilyen egyszerű mondatnak az értelmét sem tudod felfogni.
2011. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jó hát nem kell leharapni a fejem xD nem vagyok jártas az alvilági csalásokban... pénzem nincs szóval csak államira mehetek és oda meg az ilyen csalók előttem bejuthatnak
2011. szept. 16. 18:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi ésszel esélyed sincs bejutni.
2011. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!