Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyennek találtátok az idei...

Milyennek találtátok az idei biosz emelt érettségit?

Figyelt kérdés

Nehéz volt? Nehezebb volt mint tavaly? Szemetek voltak a feladatok?

Ebben az évben eddig az összes emeltre azt mondták, hogy nehéz volt..



2012. máj. 15. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz volt. nem nagyon de azért voltak nagyon köcsög dolgok. Pl. nekem a populációgenetika a halálom. Meg nagyon kémiás volt idén, ami pl. nekem nem gond, de én holnap írok közepet belőle. Aki csak bioszból ír, annak nem eshetett túl jól. :D
2012. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
100%
Voltak benne nagy köcsögségek... én a növényanyagcserés feladatot gyűlöltem x/
2012. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim válasza:
100%
Szerintem ez volt a 2007es mellett a legnehezebb. Sok olyan kérdés volt, amire tippeltem. Ráadásul még a Helmont-os szövegértés is csak többszöri olvasás után volt érhető (én személy szerint azt hagytam utoljára.) A halmazos feladatokat nem szeretem, mert sok benne a hibalehetőség, így hát tettek abból rögtön kettőt. Az esszék viszont jók voltak.
2012. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz volt.Remélem ponthatárok se lesznek ezekután magasak,főleg nem orvosin.
2012. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
100%

annak a feladatnak a négypontos részéhez csak 2 alapösszefüggést kellett tudni, a p^2+2pq+q^2=1-et és a p+q=1-et

A második részére nem maradt időm, mert elszöszöltem a g€ci növényanyagcserés f@szsággal és mire észbe kaptam, már be is kellett adni. :(

Meg azért írtam sztem pár égbekiáltó hülyeséget a kérdésekre is xD

2012. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
100%
ja, az esszék nekem is tetszettek, ahhoz képest, h rühellem az ökológiát, tök szépen összedobtam a niche-es szösszenetet :D (a terhességesben az nem tetszett, hogy túl kevés szempontot adtak meg)
2012. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
100%

Helmontról meg azt kívánom, hogy bárcsak ne is élt volna :D

Ááááá, utáltam az egészet, kíváncsi vagyok, mi lesz a végeredménye... sztem katasztrófa x/

2012. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim válasza:
100%

Én nagyon kétségbeestem! :D A dolgozat alatt majdnem sírva fakadtam, hogy most tényleg ezért tanultam ennyit... Nagyon kíváncsi vagyok milyen lett, egy 80%-ot szerettem volna, de most már jó a 60% is! De majd a szóbeli hátha javít rajta. :)


Ti mi szeretnétek lenni? Hova jelentkeztetek?

(Csak, hogy tudjam a konkurenciát. :D)

2012. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
100%

A tavalyi nekem asszem 82%-os lett, a mostani sokkal ratyibb lesz. Szal sztem nehezebb volt, de ezt így nem lehet abszolút módon kijelenteni, mert hát attól függ, kinek mi megy jobban...


Én eredetileg gyógyszerészkarra jelentkeztem, de februárban meggondoltam magam (olyan helyre megyek, ahova nem kell biosz, kém.), ezért hálistennek nincs tétje :)

2012. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon lesokkolt, rengeteget tanultam rá, de erre nem számítottam. A növényanyagcserésre meg a genetikai valószinűségre vagy 2 órát pazaroltam az életembúl :D

Én is 80%at reméltem, meg reálisnak is tartottam (amig meg nem láttam persze). Most a 60-nak is örülnék :D


Én amúgy biológia szakra mennék

2012. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!