Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyennek találtátok az idei...

Milyennek találtátok az idei biosz emelt érettségit?

Figyelt kérdés

Nehéz volt? Nehezebb volt mint tavaly? Szemetek voltak a feladatok?

Ebben az évben eddig az összes emeltre azt mondták, hogy nehéz volt..



2012. máj. 15. 14:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
100%

Az tény,hogy alkalmazni is kell a tudást,de azért jó lenne,ha a tananyag erőssége megmaradna egy 18-20 éves diák szintjén.A holnapi emelt kémiát is ilyenre állítják össze,nem hiszem,hogy sokat számít az a 20 pont emelkedés a ponthatárokban.

Gimnáziumok többségében az alap dolgokat nem tanítják meg normálisan és nincs idő a többi tantárgy mellett sokszor annyi könyvet,plusz dolgot hozzátanulni,hogy egyes embereknek megfeleljen a tudásunk.

2012. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
100%
én is ebben reménykedek, hogy ha a többségnek rosszul sikerült akkor nem fog nagyon emelkedni a ponthatár:)
2012. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjátok,hogy ki állította össze az idei biológia emeltet? Csókoltatom....
2012. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szegediek, mivel állandóan ilyen szavak vannak benne, hogy: tételezzük FÖL, a FÖNTEBB említett, FÖLismerni stb. És ezt most minden poén nélkül mondom, nekem ez már a legelső feladatsornál, amit csináltam szemet szúrt. A többi érettségiben meg érdekes módon úgy írják, hogy tételezzük FEL.
2012. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
100%
Na ki ébreszti fel és hívja elő velem a mélyből a nagy Cthulhut, hogy elpusztítsa Szegedet?
2012. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira nem örülnék neki, kíméljétek meg pls:DD
2012. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 A kérdező kommentje:

:D:D


kémiából is emelteztek?

2012. máj. 15. 22:51
 28/102 anonim ***** válasza:
85%

Nehéznek találtam, pedig sokat tanultam és okos vagyok. Megszenvedtem vele, de a végére egész jól összehoztam. Sztem teljesen jogos a nehézség, és az hogy, sokat kell gondolkozni hozzá. Legalább megszórják az embereket.

Sajnálok mindenkit, aki sokat tanult rá és nem sikerült. A nehéz biosz emelt mindig azoknak rossz, akik dupláznak, mert ők duplán vesztik a pontokat.

Szerintem jó volt az arány: nem volt egyáltalán kevés embertan, a tárgy neve biológia, nem embertan(habár én is jobban szeretem azt)

Kimondottan tetszett, hogy kőkemény logika kellett pl a vizeletes feladatnál, az csak az alap, hogy szóról szóra tudod.

2012. máj. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem lett a legjobb, most néztem a megoldókulcsot, olyan 60 körül lesz. a kémiás feladatokat mind összetippeltem, talán ha jól emlékszem olyan 5 pontom lesz abból :( ez van, nem tudom a kémiát...
2012. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodni kellett,az igaz,de kaphattunk volna nehezebbet is :D A megoldások mikor lesznek fennt?

Arra mi volt a válasz h. hány darázs életét nézte végig a bábozódásig,és mennyi hernyót evett meg a legfalánkabb darázs??

2012. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!