Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyennek találtátok az idei...

Milyennek találtátok az idei biosz emelt érettségit?

Figyelt kérdés

Nehéz volt? Nehezebb volt mint tavaly? Szemetek voltak a feladatok?

Ebben az évben eddig az összes emeltre azt mondták, hogy nehéz volt..



2012. máj. 15. 14:19
 51/102 anonim ***** válasza:
100%

Minek lenne ebből hiszti?

1. Minden ember úgy érzi, hogy az a legnehezebb, amit ő ír. Ez szerintem teljesen normális.

2. Tény, hogy nem volt épp egyszerű a feladatsor, de mivel a követelményrendszerben szereplő dolgokat kérdetek, nem lehet belekötni.

3. Mindenkinek más a nehéz.

4. Egymással versenyeztek. Ha mindenkinek k.va nehéz volt, akkor min megy a para? A ponthatárok a jelentkezőkön múlnak. Ha tényleg annyira nagyon nehéz volt, akkor mindenkinek kollektíven szar lett, ergo senkit sem fog hátrány érni. Persze van pár ember, aki esetleg régebben érettségizett, de a nagy többség most.

2012. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
100%

Öregem, mindenkinek szúrja a szemét a vártnál kevesebb pont.

Hiába viszonylagos az eredmény piaci értéke, az embereknek egy tekintélyes része már csak olyan gyökér, hogy ha 80 pontra izgult rá, akkor lelombozza a 60%... így az én érzékeny kis lelkemet sem érinti kellemesen a csúnya 6-os számjegy a tízes helyiértéknél, akármilyen nehéz is volt a teszt, mert hosszú hónapokon keresztül egy szexi 80-asról álmodoztam magányos éjszakákon. :'(

2012. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 anonim ***** válasza:
100%

szexi 80-as :D :D

még az emelt kémián is sok múlik...

2012. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
77%
Érni fognak ennél még nagyobb csalódások az életben.
2012. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
100%

22:58

[link]

2012. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
100%

De bizony, mondom:D

Szar, szar. Én is átéltem már párszor. Túl kell magad rajta tenni és kész:D

2012. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
71%
Ha tényleg mindenkinek rossz lett és még az emelt kémiájuk se lett a legszuperebb,akkor maximum 10-15 ponttal emelik vagy még annyival se.
2012. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 A kérdező kommentje:
10-15 pont...hát az még király lenne:D
2012. máj. 20. 00:03
 59/102 anonim válasza:
89%

Attól függ hol. Egyénként nem hinném hogy bárhol emelkedne, főleg ha a kémia is nehéz volt. A természettudományos szakok létszámát nem csökkentették, az a maradék megszerezhető 20 pont meg nem sokat nyom a latba (aki két emeltet tett, máris beszopta mert nehéz volt). Sztem egyáltalán nem vagy csak minimálisat fog emelkedni.

Amúgy én is bioszt írtam, és tényleg nehéz volt, de tetszett. Sokat kellett gondolkodni, és ha valaki logikusan következtetett, az meg tudta írni viszonylag jól. A tárgyi tudás nem elég, de ezt nem kéne magyarázni emelten. Természetes.

2012. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolóval egyet értek.Mindenki 15-20 ponttal akar többet szerezni,de azért lássuk be,hogy az érettségik után sokaknak még a tavalyi ponthatár se nagyon lesz meg..helyeket is növelték valamivel.Vidéken sose volt 420-nál több.
2012. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!