Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lesz a 7. osztály?

Milyen lesz a 7. osztály?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok már, hogy milyen lesz, sokak szerint sokat változik az osztályközösség, másképp állunk a tantárgyakhoz, szoval egy nagy változás lesz 7.osztályra. Szeretném, ha leírnátok a ti tapasztalataitokat a 7.osztállyal kapcsolatban. Bár én jó tanuló vagyok, nincs bajom egyik tantárggyal sem, de azért kíváncsi vagyok, hogy melyik tantárgy(úgy általánosságban)mennyire nehéz a 6.osztályhoz képest. Köszi előre is a válaszokat! :-)

2012. júl. 31. 11:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Értem.. Nos nálunk is kb. így van, az osztályközösség eléggé felbomlott, bár 6.ban mintha javult, áá.. de mégse annyira.. mondjuk engem nem nagyon zavar, én mindenkivel jóba vagyok, vannak barátaim stb. szóval engem nem igazán zavar. Bár igaz, hogy nagyon nehéz minden órára tökéletesen megtanulni mindent, de szerintem ha figyel az ember akkor annyira nem lehet rossz, s persze ha óráról órára tanulsz.
2012. aug. 12. 09:10
 12/16 anonim válasza:
100%

Mondjuk, ha tartod a szintet, amit eddig is teljesítettél és ugyan úgy tanulsz, akkor megleszel. Én is összekapartam a kitűnőt, mondjuk, az a jó, hogy elég volt annyi, hogy megcsináltam a házit és a dolgozatok előtt tanultam. Nem kellett külön órákat "magolnom".

10. válaszoló voltam.

2012. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Én is most megyek 7.be! Alig várom!!! Szerintem is folytasd tovább a szorgalmas tanulást!! ;) Én még annyiban készülök,h pl matekból,nyelvtanból,töriből az első leckéket megcsinálom,h ne kelljen írásbelivel bajlódni hanem csak tanulni
2012. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Hát én is most mentem 7.-be az tény hogy eddig ez a legnehezz évem, leginkább a földrajzzal meg a törivel van gondom..de a tesóm is mondta hogy a 7. a legnehezebb.
2012. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Én is most lettem hetedikes.Nekem nagyon nehéz.Az új tantárgyak....Eddig mindig kitűnő voltam remélem azért most is az leszek.Nekem a földrajz meg a nyelvtan nem megy.
2012. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
A nyelvtan tényleg nehéz ez az alany, állítmány, tárgy dolog nekem sem világos..na meg a kémia.
2012. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!