Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megy valaki most ősszel emelt...

Megy valaki most ősszel emelt bioszra?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a tanulással?? Hogyan tanultok, és hol tartotok??

2012. szept. 17. 21:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:

igen én megyek, ma kezdtem el úgy igazából

a tervem, hogy a héten végig veszem az emberi szervezetet + önszabályozást, jövőhéten biokémia, utána meg növények, állatok, ökológia-etológia, genetika ebben a sorrendben

igazából már nem elsőre meg másodjára megyek szóval inkább csak ismételgetek mert már könyökömön jön ki..

Te hogy állsz?

2012. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 A kérdező kommentje:
szia :) Én is másodjára megyek most tavasszal voltam csak eléggé elszúrtam szóval most megyek és megpróbálom újra. Én már ismételgettem eddig is ma az állatokat tanulgattam meg próbálok sok feladatot csinálni. De holnaptól én is ráállok az intenzívebb tanulásra mellette meg csinálom a feladatsorokat.
2012. szept. 17. 22:34
 3/95 anonim ***** válasza:

értem akkor sok sikert előre is :)

majd kitárgyaljuk utána hogy ment

2012. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:
Köszi és neked is sok sikert :) Rendben utána megbeszéljük :)))
2012. szept. 18. 18:03
 5/95 anonim ***** válasza:
Nah csatlakozom hozzátok..:) Én szeptember elején kezdtem el tanulni, mert azelőtt kihasználtam, hogy mindenki még ráér és tudok velük lenni. Most mindenki úgyis suliba jár így tanulgatok én is otthon. Tavasszal érettségiztem először én is. Jó nehéz volt..úgyhogy írom újra. Egész jól haladok, egyszer azóta átnéztem az egészet, de közbe kémia emeltre megyek és arra szánok most több időt..számítások nem akarnak menni igazán. Közben bioszból érettségis feladatsorokat csinálgatok. És reménykedek hogy sikerül jóra írnom őket :) Ti hova jelentkeztek?
2012. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:

kérdezőnek: köszi!

jó bátor vagy én épp emiatt halasztottam tavaszra kémia emeltet, annyira reménytelenül mennek számolások :/

egyébként orvosira első helyen SE-ÁOKra

Te?

2012. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
Én Debrecenbe szeretnék orvosira. Tavasszal is mindkettőből emelteztem, így végülis alap volt, hogy megpróbálom mindkettőt most is. Ott is számolás nem ment, az írásbelit elrontottam miatta, szóbelivel nem volt gond, de már hiába javítottam rajta, akkor is kevés volt. Bioszból meg pont fordítva volt. Amilyen nehéz volt, ahhoz képest egész tűrhetőre írtam, szóbelin meg izgultam és a vizsgabizottság..szépen mondva..nem voltak szimpatikusak..:D Így azt jól lehúzták..De most nagyon reménykedek, hogy szerencsém lesz :)
2012. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:

hát igen így érthetőbb, amúgy nekem már mindegy lenne hova vesznek fel akár vmi istenháta mögé is csak már ott lehetnék kb. ilyen érzésem van :D

és jársz tanárhoz kémiából? vagy hogy készülsz, egyedül? gondolom Ötösöm lesz kémiából nálad is alapkönyv, én próbáltam egyedül készülni ugy hogy megvan hozzá a megoldókulcs hát őőő sikertelenül mert kb. tök jó fejek hogy a feladatoknál a nehezzebb B,C részhez már csak eredményt írnak vagy ez csak engem idegesít?!!

am szerintem mi már tuti összefutottunk itt :)

kísérletekkel hogy állsz, csak könyvből tanultad vagy meg is csináltad őket valahol?

2012. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:

Nekem meg olyan érzésem van, hogy milyen jó lenne ottlenni a többiekkel..és ehelyett itthon szenvedek..lassan diák nélkül, amit a legjobban sajnálok hogy nem lesz..:)

Kémiából nem járok tanárhoz, ötösömleszet csinálgatom az elejétöl elkezdtem és azzal kelek fekszek kb..:D Amúgy igen ismerős..a B és C rész..:) Azt bírom még mikor tudod adnak hozzá valahol kiegészítést kis kérdőjellel vagy mivel..és csak oda adják amire amúgy is rájöttem volna, ahol meg kéne ott nincs..:D De annyira nem vészes, 1-2 az ami nem jött csak ki..

Kísérletekkel kb most még seholse állok. Volt neten egy oldal, ahol le volt írva kb a 90%ának a megoldása..nah azt onnan kiírtam, de még nem néztem át őket. És tavasszal hozzájuk se kezdtem úgy mentem szóbelizni..:D Mert írásbeli után gondoltam hogy majd átnézem, de mivel annak már úgyis mindegy volt, biosz szóbelire készültem csak. (Igen jellemző..amire készülök az rossz lesz, amire nem az jó..:D)

2012. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 A kérdező kommentje:
Én meg gyógyszerészetire akartam menni csak sajnos nem vettek fel. De én csak bioszból megyek most tavasszal meg a kémia. A kettőt együtt nem mertem bevállalni :) Sok sikert nektek a tanuláshoz meg a vizsgákhoz. Én már most úgy érzem h le vagyok maradva pedig én is elkezdtem szeptember elején a tanulást.
2012. szept. 20. 23:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!