Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megy valaki most ősszel emelt...

Megy valaki most ősszel emelt bioszra?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a tanulással?? Hogyan tanultok, és hol tartotok??

2012. szept. 17. 21:56
 11/95 anonim ***** válasza:
Kérdező, melyik egyetem? Meg ti mennyit tanultok naponta?
2012. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:

és csak gyógyszerészetit jelölsz megint kérdező?

egyébként ez tényleg így szokott lenni én tipikusan az az ember vagyok h ha van 20 tétel amit megkell tanulni ebből megtanulok 19 és kihúzom azt az egyet amit nemn éztem át bioszon is olyan pocsék dolgokat húztam pl: gombák, halak, kétéltűek felépítése meg voltmár genetikai számolás is az nagyon rosszul sikerült az az elsőn volt pedig olyan jó lenne vmilyen emberi szervrendszeres tétel

ammúgy elég bátor vagy még mindig azt mondom én már most parázok a kísérletek miatt te meg csak így lazán bár lehet így kellene és nem túlaggódni ahogy én szoktam néha

amugy változó most itthon vagyok megcsinálom a napi teendőket és vagy egyhúzamba átveszem a tervezett anyagot vagy részletekbe a napfolyamán 3 óra az mindig megvan szinte Te/ti? az meg egy természetes dolog hogy ilyenkor azt érzed le vagy maradva de komolyan csak gondolj arra hogy olyan húú de újat már nem kell tanulnod csak ismételni így máris jobban hangzik!

2012. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:

Fú gombák ne is említsd. Kb azokról semmitsem tudok vagy nem tudom mit kéne tudni róluk..:D Amúgy az a vicces, hogy tök jó tételt húztam bioszon, annyira nem is éreztem rossznak, de bunkók voltak nagyon, endoszimbionta elméletet kellett pl megnevezni..megneveztem..majd a végén még rákérdezett hogy mi is volt az elmélet neve? mondom endoszimbionta elmélet. Merthogy ő úgy értette, hogy csak azt mondom szimbionta elmélet. És közbe vágta a pofákat. Meg amúgy se nagyon figyeltek, viszont ha igen akkor kötekedtek. És kaptam 24 pontot..kész vicc..74%os lett az írásbelim..lerontottam 65re. Kémia szóbeli amúgy nagyon jó volt. Laza volt az egész, jófejek voltak. Teljesen más hangulat. Meg nem kell félni a kísérlettől sem. Nem olyan vészesek.

Én amúgy hétköznap reggel 8tól minimum kettőig tanulok, van hogy 4-ig, 6-ig. Attól függ mennyire fáradok el. De persze ezt nem úgy kell elképzelni hogy 10óra hosszát ott ülök a könyv felett..:D Egy kis kémia elmélet, egy kis biosz elmélet, egy kis érettségi feladatok, kémiaszámítás..gyorsan telik az idő és legalább hasznosan..:) Úgy sincs jobb dolgom itthon egyedül..

2012. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 A kérdező kommentje:
Igen csak a gyógyszerészetit jelölöm be, első helyen Pestet aztán a többit. Végülis igen én is már csak ismételgetek de egyre jobban félek h megint el fogom rontani. Tavasszal én az írásbelimet szúrtam el de a szóbelim jol sikerült, nálam nagyon aranyosak voltak még súgtak is:-)
2012. szept. 22. 01:49
 15/95 anonim ***** válasza:
Tudom hogy korán van még, de szerintetek a két emelt mennyit számít a ponthatároknál jövőre?
2012. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:

fúúú hát őszintén szólva én már nem tudom mit gondoljak :/

ugye attól függ hogy sikerülnek milyen nehezek lesznek érettségik biztos fog emelkedni a két kötelező emelt miatt, mondjuk idén is azt hittem fog erre még csökkent is hát köszi enyhe szívgörcsöt kaptam bár messze maradtam le de akkor is rossz érzés volt.....

2012. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 A kérdező kommentje:
Nekem is idén mindenki azt mondta növekedni fognak meg a gyógyszerészeti pontok utol fogják érni az orvosi pontokat, aztán mégse így lett hanem pl. Szegeden elég jelentősen lecsökkentek a ponthatárok és ez lehet h az idei nehéz biosz emelt után volt mert én is azon buktam el de én ha belegondolok h jövőre h nehezitik az érettségit + a diákoknak 2 emelt kell ami egyáltalán nem könnyű falat főleg a biosz és kémia szóval sztem csökkenni fognak. Mert sokan nem úgy mennek h javítani szeretnének és most is megpróbálják újra mert ez csak egy kis töredéke de a legtöbben gimiből mennek ott pedig ugye teljesíteni kell a többin érettségin is és ezt magamból tudom hogy nekem ezzel az egy biosz emelttel is nagyon megerőltető volt ez az egész.
2012. szept. 26. 21:54
 18/95 anonim ***** válasza:
Én is csökkenésre tippelek amúgy. Magamból kindulva.. Gondolom könnyebb nem igazán lesz a emelt, sőt..És én bevállaltam a két emeltet a többi mellé, és valóban nehéz, mondjuk én duplázással számoltam így a többit hanyagoltam, végül jobb pontom van most sima számítással..de nehéz a kettő. Főleg mert az orvosira jelentkezők nagy része nincs túl jóban a kémiával. A kémia közép és emelt közt pedig van különbség bőven. Ráadásul ezt úgy emlékszem tavaly tudta meg mindenki, hogy jövőre már két emelt kell. Úgyhogy csökkenésben reménykedek, de az a biztos, ha jobb pontunk van, mint a tavalyi..:)
2012. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:

legyen igazatok :)

egyébként ha kell egy kis segítség itt nagyon jó videókat találtok "bozemanbiology"

http://www.youtube.com/watch?v=g78utcLQrJ4

2012. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
Hű köszi ez nagyon jó :)
2012. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!