Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megy valaki most ősszel emelt...

Megy valaki most ősszel emelt bioszra?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a tanulással?? Hogyan tanultok, és hol tartotok??

2012. szept. 17. 21:56
 51/95 anonim válasza:

"Hogy hiába tanulunk, mert kb alig kell belőle vmi..a többit meg találjuk ki magunktól..."

Pont ezt mondtam én is anyáméknak, hogy az a legdühítőbb, hogy ha lófaszt se tanultam volna rá, akkor is ugyanilyenre írtam volna...

2012. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
Hallod én is épp azon gondolkodtam, hogy vajon mennyi értelme volt mostanában erre készülni. Lehet, hogy nem sok ponttal írtam volna jobbat ,így mintha nem tanultam volna egyáltalán, csak a tavaszi tudásom hozom. Nem tudom. Akkor is ez a parathormon-kalcitonin rész az, ami a legjobban dühít, mert ráadásul a hormonrendszert szeretem is meg tudom is. Vagy valahogy nem éreztem egyértelműnek a feladatot, vagy nem tudom. Az egyezményes rész meg konkrétan sztem felháborító . Az messze nem annak a függvénye volt, hogy mennyit tanultál vagy mennyi feladatot csinálnál. Arról nem is beszélve, hogy az emelt bioszosok 90 %-a valami egészségügyi pályára megy, épp ezért nem is értem, hogy miért nem lehet, hogy nagyobb része ember és csak kis része állatok-növények? Speciel ez az egyezményes rész azoknak se nagyon fog kelleni, akik biomérnökire vagy akármi másra mennek. Jó tudom, mindenhol kell olyat tanulni, ami lósz@rra se kell, de most hadd vezessem már le a feszültségem valamin :D valamit kell okolni :P
2012. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim válasza:
de ha ilyen f*szság a téma, legalább a kérdések egyértelműek lennének... a másik része tényleg az, hogy az ember most jól megtanulta a biokémiát, meg a sejtbiológiát, ami tényleg fontos, és eddig mindig belekérdeztek, meg szivatós is, erre egy darab kérdés nem volt sejtbiosszla kapcsolatban... meg az az amilázos feladat sem volt egy nagy biokémia feladat... úgy látszik mindig keresnek a tananyagban valami szopatós dolgot, amire eddig senki nem gondolt, hogy ilyen benne lehet. komolyan, ezeket ki állítja össze??! jó persze, a lényeg hogy nehéz legyen, és megszűrjék a társaságot, de akkor lehetne több, és értelmesebb számolás, vagy olyan dolgok, amiket józan paraszti ésszel is ki lehet következtetni. nem az, hogy milyen egyezmények hol születtek, meg ismereteid alapján írj egy esetet, amikor fejlett ország segített a fejletlennek... annyira ideges vagyok... :@@@
2012. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
Hát én még reménykedek a megoldókulcsban..de ha szar lesz tényleg, ki leszek akadva nagyon..És ezért fizetünk...
2012. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 bensdorp ***** válasza:
felkerültek a megoldások: [link]
2012. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim válasza:
na kinek milyen lett?? nekem 79 körül lesz ez az írásbeli
2012. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ én nem nézem meg, nem merem megnézni. Meg amúgy is, májusban is úgy jártam, hogy itthon legjobb esetben számoltam 51 %-ot és mégis 61 lett. Jobb inkább nem megnézni, csak a szívbajt hozná rám, és lehet ok nélkül.
2012. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
Na többiek? Ti megnéztétek? Hogy sikerült kb? (meg ne mondjátok a megoldásokat, nem akarok szívrohamot kapni, mert a szívizomszövetem fele már elhalt júniusban, mikor kihúztam a szóbeli biosz tételt, tehát a másik fele az egyelőre maradjon még ép :D).
2012. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:

nahát most igazán nyominak érzem magam mert az első feladatot jól elszúrtam....na mind1

egyébként az első kérdésre itt azt írtam h szemikonzervatív azt vajon elfogadják?!

kicsit ideges lettem majd később még jobban átnézem és megírom hány % lesz kb. :/

2012. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
na kiszámoltam kb. 71% úgyhogy mehetek megint tavasszal mindjárt felrobbanok...
2012. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!