Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha túlvállaltam...

Mit csináljak ha túlvállaltam magam és emiatt bukdácsolok egyetemen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom a főszak+ 2 minort a munka mellett. Azt reméltem, hogy rendben lesz minden, de h beleroppanok sem tudom teljesíteni idén a tárgyaimat. Sorra bukom el őket. Mit tehetnék? A szüleimnek nem merem elmondani.
2014. febr. 3. 03:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem büfészakra kellett volna menni, azok szokták ezt csinálni, h felvesznek 25 meg 30 tantárgyat, mert a 99%-ból elég a vizsga előtt 5 perccel átolvasni azt a két oldalt.

Aztán persze mikor beszalad egy normális tantárgy akkor meg vannak halva.

2014. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

07:40

hát nekem is előfordult már, hogy 70 kreditem volt, mondjuk infót tanultam, szóval az eléggé büfészak, nyilván.


ON:

Ha jobban odafigyelsz a tanulásra (pláne ha 2 minorod van), akkor ösztöndíjként is jó pénzt kaphatsz- szeptemberben pláne.

2014. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lehet előfordult neked, de 99%-ban büfészakosok.

Gondolom neked is marha nehéz lehetett, ha bevállaltad, főleg, h köztudott, h van olyan info suli, amit el se fogadnak.

Hová jártál??

Kik tanítottak?

2014. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudod valamelyik minort mellőzni? Nem kell kétségbe esni, de én amondó vagyok, hogyha most nem ment ennyi tárgy, akkor következő félévben sem fog, meg azután sem, ha nem változtatsz valamin. Lehetek negatív, de ez van.

Vagy a tanulmányaidat kellene lefaragnod, vagy a melót. El kell dönteni melyik a fontosabb. Nagyon max diákhitelt felvenni (nem, nem vagyok fan, de ha muszáj, akkor még mindig jobb ez, mint 10 év alatt elvégezni egy egyetemet, avagy csak elb*szni néhány évet, aztán otthagyni).

Nem kell kétségbeesni, ezt már buktad. Mérlegelni kell a helyzet komolyságát és számba venni a lehetőségeket, ezek után pedig dönteni.

2014. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Igen "büfészakok"...Akit érdekel privátban megküldöm. Amúgy szerencsére már "csak" 4 vizsga van. A hétre minden napra egy.

Mondjuk az egészségem már rég ráment a dologra, mert rendszeresen pánikrohamaim vannak, a tüdőmmel is probléma lett.

2014. febr. 3. 15:25
 16/18 anonim ***** válasza:

Miért privátban küldöd?

Hiába magyarázkodtok, azt a sulit, ahol 25-30 vizsgát bevállalnak a diákok, napi 8 óra mellett azt nem lehet komolyan venni:)

Sőt, mi van akkor ha nem dolgozol?

Akkor egy félév alatt végzed el a sulit?

Mert bevállalsz 50 tantárgyat????

2014. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem. Ez a félévem volt a legrosszabb, mert hirtelen sok tárgy szakadt a nyakamba, a többi félévben csak kevesebb lesz. A munka pedig azért kell mert önellátó vagyok, ha nem dolgozom akkor éhen is halok.
2014. febr. 3. 20:30
 18/18 anonim ***** válasza:
87%

Nekem csak egy kérdésem van! Megéri tönkretenni magad? Mi a halálért kell egyszerre ennyi tárgyat felvenni munka mellé? Pláne ha a felét nem is tudod teljesíteni, avagy bekattansz és leépülsz mire igen!?

Ez a lehető legnagyobb baromság, amit egy egyetemista magával művel!

2014. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!