Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » EMELT BIOLÓGIA szóbeli érettsé...

EMELT BIOLÓGIA szóbeli érettségije lesz valakinek 5-én? SEGÍTSŰNK EGYMÁSNAK!

Figyelt kérdés
Leírhatnánk tételeket, ki, mit húzott, ezzel segítve egymást:)

2014. jún. 3. 20:19
 141/162 A kérdező kommentje:

hát tegnap megtörtént nem tudom h valakinek van e még a héten!

A: a sejtmagról, dns, kromoszóma, human genom program

B: gyapjaslepke: törzs osztály, r-stratégisták, szexuális dimorfizmus, szagló szerve a lepkéknek...stb


Jól menet egészen, nem volt nehéz és nagyon kedvesek voltak:)

2014. jún. 12. 14:39
 142/162 anonim ***** válasza:

"kérdező "

minek szeretnél tovább tanulni? mi a cél? milyen iskolákat jelöltél meg? és mennyi szerinted ennek az eredménynek a fényében az esélye?

2014. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/162 A kérdező kommentje:

én biológiát jelöltem,de nem tanárit, csak Pécsen, máshova nem is.

Igazából mindig a minimum ponthatár ide a pont ami most 260, szóval nem gondolom azt h ne vennének fel, bár az egész azon múlik, hogy meg lesz e a plusz 50 pontom:/

Úgy érzem jól sikerült, valószínűleg meg lesz:) Ha nem, szívás.... egy évig vegetálok

2014. jún. 12. 15:15
 144/162 anonim ***** válasza:

Miért pont biológia, és miért pont ott?


Van valami távlati célod?

2014. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/162 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőbe járunk kedves kérdező, szintén biosz csak Szeged :) Nekem is ezen az 50 ponton áll vagy bukik minden. Ugyan tuti nagyon happy leszek, ha felvesznek, de az is tuti, hogy nagyon szomorú, mikor rájövök, hogy fogok még közelebbi ismeretséget kötni a biokémiával xD
2014. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/162 anonim ***** válasza:
100%
akik bioszra szeretnének menni vidékre, elte ttk-t hhogy nem jelöltétek be?
2014. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/162 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy, hogy az elte ttk szar. Meg nekem az elte nem a szívem csücske, mivel egy bájos előkészítős húzásukkal 50 ezremtől szabadítottak meg a rohad*kok (remélem az ügyvédem ki tudja verni belőlük). Ezek után ha a listámon is lett volna az elte, akkor is letörlöm és szentelvízzel lelocsolom a monitort.


TTK szempontjából Szegedet dicsérik bioszos körben, én is csak jókat olvastam Szegedről és nem aprózom el, megyek a no.1. helyre xD Második helyen Pécs van :)

2014. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/162 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy, hogy az elte ttk szar. Meg nekem az elte nem a szívem csücske, mivel egy bájos előkészítős húzásukkal 50 ezremtől szabadítottak meg a rohad*kok (remélem az ügyvédem ki tudja verni belőlük). Ezek után ha a listámon is lett volna az elte, akkor is letörlöm és szentelvízzel lelocsolom a monitort.


TTK szempontjából Szegedet dicsérik bioszos körben, én is csak jókat olvastam Szegedről és nem aprózom el, megyek a no.1. helyre xD Második helyen Pécs van :)


A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.

# 147/147 Időpont ma 17:05 Privát üzenet

Szerinted ez a válasz hasznos."


Mi történt a felkészítővel?

Nem indult, vagy lenyúlták az átutalt pénzt?

(hadd okuljunk mi is...)


Debrecent miért nem jelöltétek be? Az ország legerősebb ökológiája van a tanszéken, a legjobb evodevosokkal, ez azért jó ajánló. (-:

Vagy nem ökológiára, hanem genetikára, molekuláris bioszra, analitikára, sejtbioszra stb, azaz nem 'szupraindividuális' biológiára akartok menni?

2014. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/162 anonim ***** válasza:
100%
A cég végfelszámolás alatt állt, úgy hirdettek felkészítő tanfolyamokat. A pénzt beszedték, majd jött a mail, hogy sorry, de a cég felszámolás alatt áll. Ergo jogtalanul hirdettek, állították e-mailben, hogy indul a tanfolyam, szedték be a pénzt, stb. Jelenleg megy a huza-vona.
2014. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/162 anonim ***** válasza:
100%
Én szupraindividuális leszek majd. Debrecennel megmondom őszintén nem találkoztam, mikor néztem a karokat. Szegedet tudtam, hogy első helyen akarom nyomatni, tudtam, hogy Pécs jó és a NYME-ről olvastam jókat, meg néztem a statisztikákat.
2014. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!