Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idei SZIE-ÁOTK-ra jelentkezők,...

Idei SZIE-ÁOTK-ra jelentkezők, hogy sikerültek nektek az emelt biológia és kémia érettségi vizsgák?

Figyelt kérdés
Én a biosszal megbírkóztam tisztességesen, a kémia nekem valami siralmas lett...nektek? Többi érettségi? Melyik módszer lesz szerintetek számotokra a kedvezőbb?

2015. máj. 27. 23:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
60%
Nincs vele gond, én most beadtam még bioszra, oda meg minden szellemi rövidnadrágot felvesznek (bocsi a bioszosoktól), de ha nem sikerül az orvosi, nem tudom, hogy menjek-e... mindegy, legalább a csajozáshoz jól fog jönni, hogy idősebbek vagyunk ;)
2015. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Èn is duplàzni akartam, de miutàn kijöttem a kèmiàròl, csak nevetni tudtam h ezt mègis h gondoltam :D 35% lett, nàlunk a legjobb 65%. A bioszom szerintem 70% körül lesz. A matekot is elcsesztem 60% lett èpphogy, a magyar 72-74% körül. Az angol koràbban megcsinàltam az 96%. Amùgy most kicsit megnyugtattatok, mert èn ùgy gondoltam eddig h ha idèn nem vesznek fel, jövőre 19 èvesen màr tök öregnek fogok

szàmìtani :DDD

2015. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Egyre esélytelenebbnek látom, h valaha is bekerülök.... :( Mi a garancia arra, hogy sikerül valaha is 60-70 esetleg 80%-ra megírnom, amikor most is úgy éreztem, hogy fel vagyok készülve és mégis 30% körülire írtam? Kétségbeejtő.. nem szeretnék lemondani a céljaimról és bármit megtennék vagy megtanulnék értük, de ötletem sincs, hogy hogyan készüljek eredményesebben. Minden Villányi könyvön átmentem oda-vissza, régi érettségiket írtam meg, jártam előkészítőre... egyszerűen nem tudom mit csináljak.. (ja és azt meg sem említettem, h 1 évig tanárhoz is jártam, a Villányin kívül még vagy 3-4 könyvből tanultam..) ja és a szuperokos kémiaversenyes ismerősöm is csak 60%-ot írt.. mi lesz így velem?.. :(
2015. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
#13 ne parázz, látod h az emberek nagy részének nem lett vmi jó. Még nincs semmi veszve, tuti h lejjebb mennek a pontok :)
2015. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Igen, valószínű, hogy lejebb viszik...a nehéz érettségik miatt...és az eddigi statisztikák szerint sem lesz olyan nagyon magas idén...nézzétek meg, tavaly 418, előtte 415 volt a határ. Úgy számoltam, hogy nekem maxos szóbelikkel 425 pontom lesz, erre nagyon kicsi az esély mondjuk, de próba cseresznye...(kémiáról úgy jöttem ki, hogy tuti nem megyek el szóbelire)

Reálisabban számolva jövök ki olyan 410 körülire. Amivel valószínű, hogy az ÁOTK-ra nem, de DE-ÁOK-ra felvesznek...oda viszont nem szeretnék menni egyáltalán, szóval ez is motivál, hogy nem szeretnék Debrecenbe menni, főleg nem humán orvosira, mert nekem úgy érzem, az állatorvosi a sorsom. :D vagy majd kiderül...de amikor voltam nyílt napon, egész végig az járt a fejemben, hogy nekem ide KELL járnom...tanultam, tanultam és tanultam, de hát ennyi sikerült...amit nagyon sajnálok, de szerencse, hogy amúgy sem késtem évet, és ha jövőre vesznek fel, akkor is csak 19 éves leszek. :D Bár az összes ismerősöm azt mondja, hogy úgyis bejutok, és tényként kezeli, hogy én biza oda fogok járni...(szegények :( cserben hagyok mindenkit...)

2015. máj. 31. 22:01
 16/29 A kérdező kommentje:
Na, kinek milyen lett pontosan? Ki volt már szóbelizni, mit húztatok? :)
2015. jún. 5. 20:22
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy lejjebb menne a ponthatár. Minden évben eljátsszák ezt az "idén volt a legnehezebb az emelt" dolgot, de elég sokan jelentkeztek,biztosan van 100 olyan emberke,akiknek jól sikerült,plusz ugye nem is mindenki most érettségizett. Én azt nem értem,hogy minek húztak központi ponthatárt, mikor az biztos,hogy semmire nem lesz elég, szerintem még a fizetősre sem. Ti jelöltetek költséges szakot is vagy csak az államit?
2015. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Csak àllami.

Biosz szòbelin voltam, fehèrjeszintèzist hùztam. Ùgy ahogy elmondtam, de nem lett jò. Kèmia szòbelire nem megyek el, szerintem felesleges lenne.

2015. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én se először jelentkezem, de a kémia szóbelim után nekem megint elment ez a hajó. De már csak azért sem adom fel, úgyhogy jövőre újra...
2015. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő, ti hova jelentkeztetek?
2015. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!