Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék tesiből...

Hogyan szerezhetnék tesiből felmentést?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom a tesit, és mindig stesszelek tesi óra előtt is, hogy mi lesz. Szóval az a baj, hogy eleve béna vagyok tesiből... nagyon... és emiatt jó esetben is csak kettest kapok mindenre, de ami még rosszabb, hogy szocfóbiám van. Tehát izgulok az emberek előtt, mindig azt érzem, mintha rám szegeződne minden tekintet és csak azt várnák, hogy mikor rontok el valamit, és mikor röhöghetnek ki. Nagyon rossz érzés. Óra előtt már görcsöl a hasam, és izzad a tenyerem. Az olyan feladatokat inkább meg se próbálom, amit az egész osztály előtt kell csinálni, mert túlságosan félek. Emiatt majdnem megbuktam most is. Szóval emiatt szeretnék felmentést. Nem a lustaság miatt, ha nem figyelne közben senki, akkor csinálnám, de így nagyon rossz minden tesi óra szenvedés. Emellett még a tanárom se valami megértő, minden miatt ordibál. Hogyan szerezhetnék felmentést? Ha ez segít, volt kiskoromban egy kis probléma a szívemmel, de nem lettek következményei.

15/F



2015. szept. 3. 21:50
1 2
 11/11 anonim válasza:

Mi lenne ha nem is kellene "stresszelned" rajta?

Egyszerűen elmész tesiórára és úgy állsz hozzá hogy nem érdekel hogy most béna vagy. Hidd el senkit nem fog érdekelni a társaság fele amúgy is ugyanolyan béna. Mi végigbaromkodtuk a tesiórákat aztán csináltunk valami bukfencfélét meg fejjel előre ugráltunk a szivacsba rúdugrás címszó alatt.

Az emberek többsége (sajnos) 0 fizikumu, szóval nem vagy egyedül a problémával.

Egyébként én elkezdtem 10-ben otthon edzeni és néhány hónap alatt megsokszorozódott a teljesítményem és az önbizalmam is.

10 elején 25 fekvőt kapartam össze 13-ban pedig 65-70 fekvőket csináltam. Most egyetemista vagyok és akkor van "stresszelésem" ha nem edzek mert akkor gyengének érzem magam :D

2015. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!