Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi értelme van az orvosis...

Mi értelme van az orvosis gólyatábornak?

Figyelt kérdés
Mindenkitől ezt hallani ,hogy gólyatábor így-úgy-amúgy. Csak engem hagy hidegen az egész? 22 ezer Ft fizesek ki a semmire? Ennyiért már megveszem a funcionális anat. könyvet,ami meg értelmesebb befektetés. Most gólyatáborba elmegy a diákok fele, tuti hogy nem a csoporttársaiddal fogsz összebarátkozni ,akkor meg hasztalan a barátság. Én olyan barátokat akarok akik a csoporttársaim és úgymond "hasznosak" nekem. Csak velük leszek a legtöbbet együtt, az ő arcukat kell néznem 6 évig.

2016. júl. 31. 12:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

" A betegeknek elég bajuk van, nem kell megfejelni még egy bunkó, antiszociális orvossal. " - Lesz.rom


"Lehetséges ,hogy elvégzed az orvosit, de nagyon keserű lesz ám így az élet " nem lesz az hidd el,már most sem az


" Kellenek a pszichopaták orvosira, belőlük lesznek a jó idegsebészek :))" Nem vagyok pszichopata


"egy percig se gondold, hogy a személyedet külön lehet választani a mondanivalódtól, ez nem így működik." Külön lehet.


"ilyen egyén minek akar emberekkel foglalkozni?" Neked nem mindegy? Elvégzem a dolgom és kész. A lóvé meg majd zsebre megy.

2016. okt. 6. 17:58
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"A lóvé meg majd zsebre megy."


Kibújt a szög a zsákból.

2016. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál, hogy ha paraszt vagy, akkor magánrendelésedre se fognak menni az emberek? Ha már szegény páciensek pluszba fizetnek, akkor a normális, emberi hangon kommunikáló, jó szakembert keresik.

És itt jön egy kis segítség: nincs magánbeteged => nincs plusz bevétel


Üdv, egy szaktársad (bár gondolom nem sokáig, az ilyeneket gyorsan kidobják vizsgákról)

2016. nov. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Még ma is orvosira jársz?

(Egyébként ahhoz képest eléggé nem vagy tisztában néhány fogalommal, például a pszichopata fogalom teljes mértékben rád illik, olvass csak utána. Hogy honnan tudom? Az emberekre inkább eszközként, mintsem egyenrangú félként tekintesz, képtelen vagy beilleszkedni a társadalomba, illetve nem is szeretnél, semmi empátia/erkölcs nem szorult beléd, hajlandó lennél hazugságra alapozni az egyetemi létedet, és akármennyire is hiszed, hogy ez rendben van, inkább szánalmas, az ilyen emberek a legsz.rabb orvosok) Inkább mentél volna informatikusnak, úgy ártani sem tudsz senkinek, ès azzal legalább tényleg rendesen keresnél, kevesebb erőfeszítéssel :) viszont úgy látom, ezek szerint annyira mégsem vagy egy IQ bajnok, mint hiszed:)

2021. febr. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Most felvételiztem a szegedi orvosira, és mondhatni hasonló véleményen voltam, mint te, már ami a részvételt illeti. DE nem azért mert hasznot akartam másokból húzni, hanem mert nem vagyok bulizós típus, inkább az introvertált, aki talán a "közelebbi" ismerőseivel iszik egy keveset. Ennek ellenére elmentem és nem bántam meg. Tényleg az alkoholról szólt a legnagyobb részben, de ez nem ment az ismerkedés rovására. Megismerhettem FOK-osokat és GYTK-sokat is, no meg persze leendő csoporttársakkal is találkoztam. Ugyanúgy elmentem az "esti buliba", ahova nyilván a közeg és a szobatársak húztak, de ez is pozitív csalódás volt.


#24: Szerintem nem jár már orvosira. A társadalom által gyíkként emlegetett emberek szerintem túlságosan introvertáltak ahhoz, hogy egy ilyen bugyuta kérdést feltegyenek ide, pedig általában(!) ők is meg-megbotlanak, de könnyedén veszik az akadályokat, még egy ilyen nehéz szakon is. A kedves kérdező stílusából az jön le, hogy éppen bejutott az orvosira, ami szép és jó, de ez pont az a hely, ahova édeskevés bekerülni. Még kész szerencse, hogy az ilyenek, mint a kérdező, sosem lesznek orvosok. Az egyetlen rejtély, hogy a munka világának melyik szektorát fogja szennyezni személye, akire a legjobb szleng jelzőként talán az lenne, ami közös a kodonszótárban és a fémek d pályáiban.. :)

2021. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!