Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen érzés az egy leendő 9....

Milyen érzés az egy leendő 9. -esnek, hogy ismeretlen tanárokkal meg diákokkal kell mennie gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Én most leszek 9.-es szeptembertől.Már nagyon várom a gólyatábort meg az évnyitót..a gólyabál is sztem jó lesz.De nem tudom,hogy milyen érzés ez,vagy egyáltalán hogyan működik ez?SZóval szólnak h ekkor meg ekkor lesz a gólyatábor meg az évnyitó,és elkészülünk és odamegyünk a sulihoz és aztán indulunk busszal oda ahova megyünk v miii?:S:P és hogy megy ott az ismerkedés??NEKED HOGY MENT?:D
2010. máj. 1. 16:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
dee azért válaszoljatok is lécciii a kérdésemre:D am grat nektek:P:D
2010. máj. 1. 19:26
 12/15 anonim ***** válasza:
És melyik osztályba kerülsz?:) Én humános vagyok:DIsmersz esetleg valakit a jelenlegi 9/b-ből?:)
2010. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szóval, csakhogy ne legyen OFF:


A gólyatábor nekünk is oylan votl, hogy vonattal mentünk ( Kunfehértó), és először mindneki kicsit meg volt iletődve, de aztán összerázódott a csapat. Először csak akik egy szobában voltak, majd úgy az egész osztály, mivel együtt kellett feladatokat megoldanunk.:)Könnyebb volt így szeptember 1-jén suliba menni,hogy már valamennyire ismertük egymást. Hidd el, neked is nagyon jó lesz!!

2010. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk csak egynapos volt, nem igazi tábor, de sokat segített. Pont azért, mert nem csak álltunk egymás előtt hülyén, hogy "szia, Kis Mariska vagyok, és fogalmam sincs, miről beszélgethetnék veled", hanem mert kaptunk különböző feladatokat és annak kapcsán már el is indult a beszélgetés. Ne aggódj, ez pont ezért van. Mondhatni már komoly pszichológiája van az ilyen csapatépítő játékoknak, tudják a tanárok is, hogy mi az, ami a legjobban összehozza a társaságot (pl. éjszakai erdő közepén 3 perc alatt eljátszani a Rómeó és Júlia tömörített változatát :D )
2010. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az utsó tök jót írt!:D olyat én is akarok..:D na majd ötletként felhozom,hogy játszunk már el majd a szálláson a Rómeó és Júliát xĐ mármint csak így csajosan,együtt este..xĐ
2010. máj. 3. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!