Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők, meséljetek!...

Érettségizők, meséljetek! Milyen volt a magyar érettségi? Be tudtátok fejezni a szövegértést? Íráskészségnél mit választottatok? Stb

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 12:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szövegértésre nagyon kevés idő volt....azokat a feladatokat csináltam először amik nekem könnyebbeknek tűntek...és így minimum buktam 10pontot(a 7pontosra nekem sem volt időm) holnap viszek órát magammal
2010. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor csak a Memories szövegére kell gondolni: "It's getting late but I don't mind" :D
2010. máj. 3. 15:30
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is kevés volt sokszor a hely, illetve azt hiszem 1 helyen azt a hibát is elkövettem, hogy az előtte levő idézetet írtam le, nem azt amit kellett volna. Lényegében ugyanarról szól, csak hát mégsem az.

Aztán egyik helyre jót írtam, de kihúztam és átírtam, azt hiszem ez a legidegesítőbb hibám eddig. Az egyik feladat megoldásával pedig egyértelműen nem értek egyet! :D De majd megnézem a hivatalos javítókulcsban mi lesz.

2010. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!