Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szó szerint SEMMI motivációm...

Szó szerint SEMMI motivációm nincs a tanuláshoz. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Informatikusnak és sportolónak készülök, és már felvettek abba az iskolába, ahová jelentkeztem, de a szüleim azt akarják, hogy "ÉV VÉGI FONTOS, RONTASZ EGYET VMIBŐL NINCS FOCI ÉS GÉP NYÁRON!!!44!" és már kivagyok ezzel idegileg, mert minden dolgozatnál stresszelek, és nem is értem, ha informatikus vagyok, mi a f...om szükségem van nekem kémiára? Azon kívül mindent meg tudok tanulni, de ez az egy egyszerűen NEM MEGY! SEGÍTSETEK!

14/F



#tanulás #kémia #tanulmány #hogyan tanuljak?
2017. ápr. 23. 19:38
1 2
 11/11 Tom Benko ***** válasza:
És miért nem tudsz? Informatikusnak készülsz, nem? Irány a könyvtár, kiveszel pár elemi programozási tankönyvet, és így dupla előny - rákészülsz a választott pályára, és még a problémás tárggyal is foglalkozol.
2017. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!