Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen motiválatlan?

Miért vagyok ilyen motiválatlan?

Figyelt kérdés

Jön a vizsgaidőszak, 11 tárgyból kellene vizsgázni én pedig egész félévben bele sem néztem. Egyszerűen soha nincs kedvem hozzá. Nyűgnek érzem ha le kell ülni mellé, pedig én választottam ezt a szakot, akartam és ott hagyni nem akarom, mégis egyik felevbol csúszok a másikba... Tiszta hülye vagyok. Mások dolgoznak, tanulnak, sportolnak én meg ennyire nem vagyok képes hogy elvégezzek egy szakot.

Miért vagyok ilyen lusta, motiválatlan, állandóan fáradt?Ha elkezdek is tanulni 1 órát ülök 1 oldal felett. Így aztán hogy lesz meg megint 11 tárgyam...:/


2017. máj. 15. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok. Nálam az a probléma, hogy nem is igazán érdekel amit tanulnom kellene. Ebbe a félévben már be sem jártam az előadásokra. Csak azért jelentkeztem, hogy legyen egy mérnöki diplomám, mert az "hasznos"...hát nemtudom.


Nem lehet hogy neked is másik szakot kellene keresned? Olyat amilyet szívesen tanulnál!

2017. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mégsem akarod, esetleg csak magaddal is elhiteted, hogy akarod, vagy mert ez egy ideál számodra vagy külső nyomás miatt.

További lehetőség, hogy egyetemen kívüli problémáid / elkötelezettségeid hátráltatnak a tanulásba (bár akkor azért valószínűleg nem az lenne, hogy egész félév alatt bele sem néztél:S)

2017. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ott vagy, ahol lenned kellene. Nyilvánvalóan. Hazudhatsz magadnak tovább, a te életed megy a kukába. De te döntesz, hogy elpocsékolod az életed vagy éled.
2017. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!