Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egyetemen egy szakra kb 20...

Ha egyetemen egy szakra kb 20 embert vesznek fel, akkor van lehetoseguk nekik osszeallitani az orarendet vagy kezhez kapjak?

Figyelt kérdés
koszi!

2017. júl. 29. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Intézmény- és szakfüggő...
2017. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nemtom,de szerintem,ha nem levelező, akkor nem annyira kötött, szóval valszeg igen. Mármint, hogy csinálhatja mindenki egyénileg. Neptunban látni, hogy mik vannak meghirdetve melyik tanárral, és akkor ott kell jelentkezni. Mert pl van olyan, hogy verseny van jelentkezéskor, hogy ki jut be a rendszerbe, amikor le van terhelve, és akkor mindenki gyorsan akarja, mert a jó tanárokhoz, jó időpontban akar bejutni. Hallottam valami ilyet.
2017. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
*szal lehet,hogy pl nappalin esetleg van lyukasóra is, és akkor olyan időpont , amikor nem kell várni. Levelezőn meg meg van adva, hogy milyen tantárgy kell mindenképpen meglegyen, mert az péntek-szombati. És akkor az ilyen maratoni péntek-szombati, és általában egy tanárral egy témakört tárgyalunk ki egész nap. De amúgy szerintem klassz mind a kettő. A nappali is meg a levelező is.
2017. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk az volt, hogy első szemeszterben úgy kaptuk az órarendet utána mi állítottuk össze. Második szemeszteről ami másik szakokkal volt közösen ott óra ott lehetett választani a gyakorlati időpontok között amíg volt hely. Viszont ami csak a szakomnak volt óra ott volt egy fix időpont hirdetve és csak azt tudtuk felvenni, mert ~20 embernél nem indítottak többféle lehetőséget.
2017. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!