Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segitene osszeallitani...

Valaki segitene osszeallitani egy jo etrendet kondizashoz?

Figyelt kérdés

80 kg vagyok, 190 centi, 18 eves, egy heten 3x edzem.


Mivel meg suliba jarok, ezert nehezen tudok odafigyelni az etrendre.

Valami olyasmi kene, hogy iskolaidoben (8-3 oraig) jobban csak szendvicseket tudok enni.


Itthon mar megoldhato a normalis taplalkozas, csak egy etrendre lenne szuksegem, hogy mikor, mibol es mennyit egyek.


Esetleg etrendkiegeszitokent a feherjeporoktol sem zarkozom el. Csak abban is segitsetek legyszi, hogy melyik feherjeport igyam hozza, mert nem nagyon vagyok benne a temaban meg.


Koszi!


2017. jan. 10. 19:25
 1/4 anonim válasza:
szálkásítani vagy tömegelni akarsz ?
2017. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tomegelni szeretnek.
2017. jan. 10. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon komolyan akarod gondolni minden este szánj rá fél órát(vagy még annyit se és csináld meg másnapra) a kajád.

Nemtudom pénz, hogy engedi és mennyire lehetsz önálló de egy csirkemell rizs kombó egész olcsón kijön és nem kell nála jobb kezdő szinten. 1000-1100 forint a csirke kilója és az egy 18 évesnek szerintem két napra bőven elég. Rizs még olcsóbb. Ha fontos neked rá tudsz szánni este ennyi időt és suliba már tudsz vinni pl 2 adagot.

2017. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 karibali06 válasza:
A szendvicsedet is összerakhatod úgy, hogy egészséges legyen (tk kenyér, csirkemell, zöldség). 2-3 óránként egyél, minden étkezés tartalmazzon fehérjét és ch-t. Edzés után 1-2 órával fogyassz 0.6-0.8 g/ttkg fehérjét és 1 g/ttkg ch-t. Lefekvés előtt fehérje turmix vagy sovány túró. Lásd meg, ettől nőni fogsz rendesen, ha az edzésed rendben van.
2017. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!