Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem étrendet...

Valaki segítene nekem étrendet osszeallitani?

Figyelt kérdés
Heti 1-2 kg ot szeretnek leadni :/ ha valaki tud segiteni előre is koszonom

2016. aug. 16. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, segítek szívesen, de én sem vagyok profi, a magam étrendjét már össze tudom hozni, de nekem is személyi edző segített benne, míg bele nem rázódtam. Szerintem, neked is jobb lenne, ha egy profihoz fordulnál, akit valószínűleg meg kell fizetned, de engem például "betanított" az edzőm, hogy a magam esetében mire figyeljek, ennyi mozgással mire lehet szükségem. De ez egy eset, és ami nekem működik, az nem biztos, hogy másnak is hatékonyan működik.
2016. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Példákat írok, ha így megfelel

R:zabkása(bármivel ízesítheted)/tk kenyérből, esetleg rozskenyérből szendvics jó sok zöldséggel/rántotta zöldséggel/müzliszelet otthon(keress rá google-on)

T:joghurt gyümölccsel, olajos mag, kefír tk.kenyérrel és zöldséggel, gyümölcs, banánpalacsinta

E:csirkemell/hal/pulykamell zöldséggel, csirkemellel töltött sajtos sült cukkini, néha csirkecomb zöldséggel

U:2gombóc házifagyi, ugyanazok, mint tízóraira

V:túró, cottage cheese, ugyanaz, mint ebédre

Napi 3l víz és mozogj! Ennyi:)

2016. aug. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-2 kg leadásához lehet az alábbi étrended:

reggeli: 1 evőkanál zabpehely, 1 natúr joghurt,

tízórai: 1 őszibarack/alma

ebéd: saláta, öntet nélkül, csepp olivaoljon párolt csirkemell 10-15 dkg,

uzsonna: 10 dkg túró,

vacsora: 2 főtt tojás, sárgája nélkül, vagy egy fehérjeturmix.


De én inkább azt javaslom, hogy ezt az 1-2 kg.-ot próbáld diétával és mozgással leadni. (Gyors futás, súlyzós edzés, kardio intervall edzés, saját súlyos edzés)

Sok sikert!

2016. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!