Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem nekem való szakot választo...

Nem nekem való szakot választottam, késő befejezni, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy nem igazán tudtam mit akarok, és ismerősöm tanácsára választottam egy egyetemi szakot Bp-n, lényegében azért mert alacsony volt a felvételi pontszám, meg keresett szakma, többen bíztattak hogy jó lesz meg minden, eleinte nem is volt bajom vele, egész jól ment, de most már nagyon utálom, egyáltalán nem érdekel, viszont abbahagyni már késő, 5. félévemben vagyok, ha befejezem vissza kell fizetni egy csomó pénzt, mert államilag támogatott a szak. Most jönnek a legnehezebb tárgyak, aztán szakdoga, államvizsga... Nem az érdekel, hogy megmondjátok mekkora hülye vagyok, hogy olyat választottam ami nem érdekelt, mert én is eleget szidtam magam emiatt :), csak kíváncsi vagyok ti mit csinálnátok ilyen helyzetben. Van más dolog ami érdekel, csak hát nem léphetek már ki. Én végigcsinálom valahogy, lehet szenvedés lesz, de mindegy, legalább nem kell visszafizetni, aztán lesz egy diplomám, és teljesen mással fogok foglalkozni. Ez az én tervem. A tiétek mi lenne?

2018. febr. 18. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A másik lehetőség, hogy felfüggeszted, elkezdesz egy másik képzést, majd ha van elég erőd is kitartásod befejezed utána azt is. Én így csinálom jelenleg.
2018. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2018. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!