Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Váltsak iskolát, vagy inkább...

Váltsak iskolát, vagy inkább tűrjek még?

Figyelt kérdés
Szóval, most egy igazán rossz környezetbe járok általános iskolába. Kötekednek, csipkelődnek, egyszerűen nem hagynak békén. Ma is egy ilyen "incidens" történt. Hazamentem, elmeséltem hogy mi történt, fel is jött az a kérdés, hogy iskolát kéne-e váltanom. Mivel 8.-os vagyok, így már csak kb. 3 hónap van hátra, nem tudom hogy így lenne értelme. De, lehet hogy sokat segítene egy normális iskola környezet, mert már a tűrő képességem a határán van. Nem tudom, hogy mit tegyek.

2018. febr. 26. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kibírod ez a 3 hónapot. Hidd el nagyon gyorsan elmegy, lesz sok tanítási szünet is még :) Tanítási órákon gondolom csak nem tudnak bántani, szünetekben meg kerüld el ezeket az embereket.

Ha át is vennének, az is még pár hét lenne valószínűleg, plusz így továbbtanulás előtt erre a kis időre kevés esély is van rá szerintem.

2018. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem 3 hónapra már fölösleges ez a macera. Hát pl , figyelj, most volt Szilveszter, ozt már február végén tartunk; szerintem azt még ki tudod bírni, túl tudod vészelni. Ha eddig bírtad, akkor légy kemény, és ezután is menni fog. Ne add fel, már itt vagy a finish-ben a végén. Ez már csak 3 hónap, tarts ki; 3 hónap után úgyis automatikusan elmennél. Szóval szerintem innen már fölösleges.
2018. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a helyzetet, én is borzasztó általános iskolába jártam, de a legjobb hónapjaim voltak, amikor felvettek gimibe, és tudtam, hogy ott fogom hagyni őket. :D
2018. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Igen, igazatok van. A nagyján már így is túl vagyok.
2018. febr. 27. 11:37
 5/5 anonim válasza:
8-ban én is úgyan ebben a cipöben voltam. Általános éveim alatt 4 iskolába jártam mindenhol vannak ilyen olyan gyerekek. Sajnos a mai világban elmondható,hogy a gyerekek a leggonoszabb élőlények a világon. Tisztelet a kivétel... Kitartást haver mindjárt vége! ;)
2018. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!