Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért levonhatnak...

Szerintetek ezért levonhatnak pontot a kémia érettségin?

Figyelt kérdés

Az emelt érettségiben az esettanulmánynál volt egy olyan részfeladat, aminél konstitúciós képlettel kérték, hogy írjunk fel egy egyenletet (ETBE előállítása, ha jól emlékszem). Én úgy tanultam, hogy a konstitúciós képlet az az, aminél fel kell tüntetni a kötéseket, a kapcsolódási sorrendet, szóval mindent ki kell rajzolni. Én ezt is tettem, aztán megnéztem a javítókulcsot, amiben ennél a feladatnál félkonstitúciós képlettel van leírva az egyenlet...

Szerintetek levonják tőlem az egyenletért járó pontot?



2018. máj. 24. 11:46
1 2
 11/12 Nyammogi ***** válasza:
Szép, gratulálok! Látod, mondtam én, hogy simán meg kéne rá adni, a többlet információ sosem rossz. :)
2018. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. jún. 5. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!