Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha írok egy levelet, hogy az...

Ha írok egy levelet, hogy az iskola küldje el postán a középiskolai bizonyítványomat, akkor kiküldik?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy a szóbeli érettségin, azoknál a tanároknál kellett felelnem, akiket én is, utálok, de ők is utálnak engem. Egész végig a magyarnál és a törinél szívattak engem, kacifántosakat kérdeztek, sürgettek engem, és a németnél már nem volt több idegzetem, odamentem az elnökhöz, aki tudta hogy mi volt, elmondam neki, hogy nem bírom idegekkel, pótló érettségire mennék októberben, és így nem fejeztem be az érettségit. Nos az iskolával is megszűntettem a kapcsolatot, és el is költöztünk. Az a kérdésem, hogy az iskola elpostázza a középiskolai bizonyítványomat, ha írok egy levelet? Tudtommal nem tarthatnak vissza bizonyítványt. Köszönöm. UI.: Nem kérek kioktatást, mert nagyon, de nagyon ideges voltam akkor, és teljesen érthető volt, de már bánom. Viszont abba az iskolába én nem megyek vissza pótérettségizni.

2018. júl. 18. 23:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vagy mi lett?
2019. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia, sajnálom nem néztem az oldalt. Végül haza kellett utaznom, mert az osztályfőnököm bent tartotta nem adta ki, az igazgatónk meg úgy hülye ahogy van és hallgatott rá. (Pedig kiküldhette volna mert levélben beleegyezett) Édesapám/Édesanyám és én bementünk, és egy jó kis veszekedés után kiadták. És még azt mondta az osztályfőnök ha rajta múlt volna, még akkor sem adta volna ki hiába megyünk be. Én erre olyan idegbe jöttem hogy a 8 évnyi fölényeskedése/vinnyogása után a fején elnyomtam a gyros szendvicsemet :)
2019. ápr. 4. 04:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!