Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mostanában, miért lett ez...

Mostanában, miért lett ez ennyire divat?

Figyelt kérdés
Sokaknál veszem észre azt ,hogy nem tudják megkülönböztetni,melyik ly-os és j-os. Pl.valaki így irta le ,hogy szeméj,meg ijen. Ezek tényleg ennyire kretének vagy ez lett a divat vagy mi??
2018. júl. 31. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudatlanok. Mindig is voltak, mindig is lesznek.

Masik tipus, aki meg szimplan diszlexiaban vagy hasonlo betegsegekben szenved es nem tud helyesen irni emiatt. Egyik ismerosom is ilyen, felmentest kapott a helyesiras dolgozatokra

2018. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag jó a helyesírásom. Az egyetlen problémám pont a j/ly helyes használatával van. A gyakran használt kifelyezéseknél nyilván tudom de ha valamit nem írok le sokszor akkor bizony utana kell néznem. És nem ez nem divat, inkább egy elég nagy probléma.
2018. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl most is elírtam a kifejezést :DD
2018. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!