Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik az eljarasok? Ot is...

Mik az eljarasok? Ot is buntetik vagy csak engem? Higyan lehetne elkerulni vagy van e megoldas? Mik lehetnek a buntetesek es az mitol fugg hogy mekkora a buntetes? Az apan igaza van?

Figyelt kérdés
Rairtam egy csajra hogy benne lenne e kepcsereben hogy en kuldok a p..... o meg a p...... es azt mondta hogy nem es elkoszontem aztan mondta hogy en attol meg kuldhetek es kerdeztem hogy miert es erre o kupdott a mellerol majd a p..... es ugye aztan en is kuldozgettem majd mikor megkerdeztem higy mert nem ir azt mondta hadjam beken en meg mondtam rendben csak kiteszem a beszelgetest az oldalamra de ebben semmi denyegetozes nem volt el is fogadtam hogy hadjuk egymast majd jott az apja es irta hogy feljelentes tesz en meg hiaba konyorogtem hogy ne o akkor is megteszi azt hozza kell tenni higy en vagyok 19 a lanya 18 ev alatt de o azt hiszi higy a lanyat nem is buntetik es en most ketsegbe vagyok esve

2018. nov. 14. 23:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
100%
A lany 18 eves eltudja donteni hogy kuld e kepet vagy nem ezert nem buntetik meg meg ezert a reszeert teged sem. Azert mar hamarabb hogy megfenyegetted hogy terjeszted az uzenetet a facebookon van olyan hogy maganugy es mediatörvény. Hogy mennyire fognak megbuntetni (remelem volt annyi eszed hogy ezek utan nem tetted ki) azt majd egy hozzaerto szemely eldonti. Minden esetre ez okod van idegesnek lenni nem lehet igy szorakozni egy emberrel.
2018. nov. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
100%

#1

A lány 18 év alatti.


Kérdező: miért kell ilyet csinálni? A saját korodbeliekkel kezdj ki, akkor nincsen ilyen probléma, mert (ami nagyon valószínű) elhajt a pi***ba.

2018. nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
100%
Amit tettél, szexuális zaklatás és zsarolás. Sok sikert a bíróságon.
2018. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy kiteszed a beszélgetést az oldaladra? Ez bőven személyiségi jogokat sért. Megérdemled hogy felnyomjanak.
2018. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:
Egy nem fenyegettem meg azzal hogy kiteszem ketto volt annyi eszem hogy nem teszem ki harom nem zsaroltam hogy kukdjon kepet o sajat dontese volt hogy elkuldi mint ahogy nekem is a masik pedig azt hogy nem tudtam hogy hany eves es nem ertem hogy miert veditek ot mert mikor en elkoszontem arra ra kukdott ket kepet es nem tudom azt elhinni hogy o buntetes nelkul megussza
2018. nov. 15. 14:59
 6/81 A kérdező kommentje:
Meg aki nek ert ehez az kerem ne irjon ide mert nem is zsaroltam es nem is fenyegetettem ertdetek meg sajat dontese volt hogy elkuldi
2018. nov. 15. 15:02
 7/81 anonim ***** válasza:
A küldés az semmi, önmagában az is bűncselekmény, ha 18 év alatti személyről szexuális tartalmú képanyag/videót tárolsz.
2018. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy lementettem a kepet?volt annyi eszem hogy nem mentem le
2018. nov. 16. 06:55
 9/81 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellett volna azt irnod hogy kiteszed a beszelgetest az oldaladra. Ezzel a mondattal tamasztottad ala a zsarolas tenyet a 18 ev alatti hat igen. Sok sikert a birosagon bar nem hiszem hogy ezt megúsznad egy enyje benjevel.
2018. nov. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:
Kimondta hogy megzsaroltam?mert egyaltalan nem zsaroltam meg meg nehigy mar azt mond higy o megussza buntetes nelkul
2018. nov. 16. 08:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!