Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik az eljarasok? Ot is...

Mik az eljarasok? Ot is buntetik vagy csak engem? Higyan lehetne elkerulni vagy van e megoldas? Mik lehetnek a buntetesek es az mitol fugg hogy mekkora a buntetes? Az apan igaza van?

Figyelt kérdés
Rairtam egy csajra hogy benne lenne e kepcsereben hogy en kuldok a p..... o meg a p...... es azt mondta hogy nem es elkoszontem aztan mondta hogy en attol meg kuldhetek es kerdeztem hogy miert es erre o kupdott a mellerol majd a p..... es ugye aztan en is kuldozgettem majd mikor megkerdeztem higy mert nem ir azt mondta hadjam beken en meg mondtam rendben csak kiteszem a beszelgetest az oldalamra de ebben semmi denyegetozes nem volt el is fogadtam hogy hadjuk egymast majd jott az apja es irta hogy feljelentes tesz en meg hiaba konyorogtem hogy ne o akkor is megteszi azt hozza kell tenni higy en vagyok 19 a lanya 18 ev alatt de o azt hiszi higy a lanyat nem is buntetik es en most ketsegbe vagyok esve

2018. nov. 14. 23:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 A kérdező kommentje:
Hu meg mivan szombaton nalad nem szoktak dolgizni vagy mi?????mert akkor van elkepzekesem a szaros eletedrol
2018. nov. 17. 12:54
 42/81 A kérdező kommentje:
Az elotted valaszolonak meg uzenem hogy nem tudom hogyan lehetsz szellemi munkas mikor olvasni se tudsz es olyan dolgokat allitasz ami nem is igaz nyilvan ez a sok baromsag jellemzi a munkadat is
2018. nov. 17. 12:56
 43/81 anonim ***** válasza:
100%

Azért a rendőrrel/bíróval szemben majd kicsit vegyél vissza, szerintem, mert nem hiszem, hogy értékelnék ezt a hangnemet. :))


Nem, nálunk nem szokás dolgozni szombaton. Mi családozunk, tanulunk, pihenünk, szórakozunk.

2018. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 A kérdező kommentje:
De latom gondolkozni megint nem tudsz mert mi az hogy ne beszeljek ilyen hangnemben elmondom neked en ezt tok normalisan mondtam csak gondolom neked nem ugy jott at es ezert cserebe megint letamadtal
2018. nov. 17. 13:03
 45/81 anonim ***** válasza:

"Te is szerintem csak egy kolbasz zabalo sor ivo primitiv ember lehetsz"


A "szerintem" irreleváns. Ezt nem érted az első pillanattól fogva. Pontosabban ezt sem...


"mert olvasni meg mindig nem tanultal meg"


Itt lassan már senki nem tud olvasni, mindenki ostoba. Valamoértégis te vagy szarban. Nem furcsa?



" mert ugy itlelsz el hogy semmi mast nem tudsz rolam es meg sorolhatnam de toj folsleges"


Jól látod, tök felesleges. Mert nincs a tárgyhoz köze. Majd ha egyszer lesz annyi eszed, megtanulod, hogy a bírósäg nem önéletrajzot kap rólad, hanem vádiratot. Abban nem a te vélt eredményeid lesznek, csupán az az eset, ami miatt odakerültél.



Egyúttal reagälok a másik kis durcás reakciódra is. Nem, nálunk hétvégén pihenni szokás.

2018. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy feltunt e de csak ti ketten allititok okyan dolgot ami nem igaz a masik meg mikor fog feltunni hogy ez nem a 44 evesek klubja?
2018. nov. 17. 13:34
 47/81 anonim ***** válasza:
Mivel 18 év feletti vagy, így akár a sitten is összeakadhatsz 44 évessel, szóval nem rossz ez gyakorlatnak se. :)
2018. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
Mutass rá kérlek, mit állítottunk, ami nem igaz? Feszülten figyelek.
2018. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:
Pl meztelen fotok tarolasa amit millioszor elmondtam hogy nem tarolom oket
2018. nov. 17. 13:54
 50/81 anonim ***** válasza:

Idézd kérlek, mikor és hol írtam tárolásról?


Segítek, sehol.

2018. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!