Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik az eljarasok? Ot is...

Mik az eljarasok? Ot is buntetik vagy csak engem? Higyan lehetne elkerulni vagy van e megoldas? Mik lehetnek a buntetesek es az mitol fugg hogy mekkora a buntetes? Az apan igaza van?

Figyelt kérdés
Rairtam egy csajra hogy benne lenne e kepcsereben hogy en kuldok a p..... o meg a p...... es azt mondta hogy nem es elkoszontem aztan mondta hogy en attol meg kuldhetek es kerdeztem hogy miert es erre o kupdott a mellerol majd a p..... es ugye aztan en is kuldozgettem majd mikor megkerdeztem higy mert nem ir azt mondta hadjam beken en meg mondtam rendben csak kiteszem a beszelgetest az oldalamra de ebben semmi denyegetozes nem volt el is fogadtam hogy hadjuk egymast majd jott az apja es irta hogy feljelentes tesz en meg hiaba konyorogtem hogy ne o akkor is megteszi azt hozza kell tenni higy en vagyok 19 a lanya 18 ev alatt de o azt hiszi higy a lanyat nem is buntetik es en most ketsegbe vagyok esve

2018. nov. 14. 23:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
Ne kamuzz, hogy nem mentetted le a képet. De azzal, hogy a képet eleve kaptad, már tárolod is, mert a platformodon van.
2018. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 A kérdező kommentje:

Ne kamuzz, hogy nem mentetted le a képet. De azzal, hogy a képet eleve kaptad, már tárolod is, mert a platformodon van.

Na ahogy latom te is mindent jobban tudsz ha lenne instad akkor tudnad hogy vannak olyan kepek amiket megnyitsz es aztan egybol eltunik igy nem lehet a platformomon de azert probalj meg okosnak tunni ja es nalad latom ez a nagy pihenes higy ide irod a baromsagaidat amik meg tevesek is

2018. nov. 17. 14:34
 53/81 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg nem ártana ügyvéddel beszélned, mert ez így sovánka lesz. Már most belezavarodtál a mondókádba, pedig még nem is vagy a rendőrségi kihallgatáson. Ideje lenne ügyvéddel együtt átgondolnod, hogy mit fogsz mondani.
2018. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
100%
No, ha vannak érveid, akkor majd a kihallgatáson villantsd meg, mert szükséged lesz rá. Ott a heveskedéssel nem mész sokra. Igaz, itt sem.
2018. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 A kérdező kommentje:
Hat ahogy latom nem olvastad el amit a bunteto konyvbol bemasoltam
2018. nov. 17. 15:52
 56/81 anonim ***** válasza:
De. Csak ahogy nézem, te nem fogtad fel, amit választam rá. Sebaj. Majd a rendőrségen megértetik veled.
2018. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 A kérdező kommentje:
Ha visszanezned a beszelgetest akkor rajonnel hogy arra pont nem adtal ertelmes valaszt mert inkabb a sajat hulyesegedet probaltad bebizonyitani
2018. nov. 17. 16:11
 58/81 anonim ***** válasza:
És véletlenül a tiedet sikerült.
2018. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 A kérdező kommentje:
Ha nem valaszolsz arra amit leirtam akkor nehez bebizonyitani a hulyeseget foleg ugy hogy a sajatodra irtal egy megnagyobb baromsagot
2018. nov. 17. 16:53
 60/81 anonim ***** válasza:
Esetleg olvasd el azt az ominózus választ újra és ha valami nem világos, szólj!
2018. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!