Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik az eljarasok? Ot is...

Mik az eljarasok? Ot is buntetik vagy csak engem? Higyan lehetne elkerulni vagy van e megoldas? Mik lehetnek a buntetesek es az mitol fugg hogy mekkora a buntetes? Az apan igaza van?

Figyelt kérdés
Rairtam egy csajra hogy benne lenne e kepcsereben hogy en kuldok a p..... o meg a p...... es azt mondta hogy nem es elkoszontem aztan mondta hogy en attol meg kuldhetek es kerdeztem hogy miert es erre o kupdott a mellerol majd a p..... es ugye aztan en is kuldozgettem majd mikor megkerdeztem higy mert nem ir azt mondta hadjam beken en meg mondtam rendben csak kiteszem a beszelgetest az oldalamra de ebben semmi denyegetozes nem volt el is fogadtam hogy hadjuk egymast majd jott az apja es irta hogy feljelentes tesz en meg hiaba konyorogtem hogy ne o akkor is megteszi azt hozza kell tenni higy en vagyok 19 a lanya 18 ev alatt de o azt hiszi higy a lanyat nem is buntetik es en most ketsegbe vagyok esve

2018. nov. 14. 23:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
A pofádra meg vigyázz! A zsaruk sem értékelik a nagypofájú hülyéket. További magyarzkodást a kihallgatásra tartogasd. Elszámolni ott kell a mocsok tetteddel.
2018. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:

Én is élek a gyanúperrel, hogy a kislány még 14 sincs.


Mindenesetre sok sikert a sitten.

2018. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen. Ugye azt tudod, hogy a kislány még 14 se volt, akkor tutti mész a sittre?
2018. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:

Ezt majd a nyomozás eldönti. Ezek szerint vaj van a füled mögött, mert amúgy simán mondhatnád, hogy 16 vagy 17 éves volt, és akkor "csak" fiatalkorú megrontásával és zsarolásával állunk szemben, nem pedig gyermekkorúéval.


Egyébként az, hogy "nem tudtam", nyilvánvalóan nem védekezési mód, hiszen ha látod, hogy fiatal a lány, márpedig ezt láttad, akkor kötelességed meggyőződni a koráról. Az nem védi a pedofilt sem, hogy nem tudta, az óvodás hány éves.

2018. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 A kérdező kommentje:
De a nem tudtam az igen is vedekezo jog ha nem hiszed el nezd meg a buntetesi torvenykonyvet de ha kell bemasolom neked meg ahogy latom te nem lattal meg olyan lanyt aki akar 5-6 evvel is idosebbnek nez ki mint amennyi igazabol de nem magyarazkodok neked mert tok felesleges
2018. nov. 17. 22:12
 76/81 anonim ***** válasza:

Tényleg felesleges magyarázkodnod, nem én vagyok a bíró.


Sajnos ez nincs így, hogy "idősebbnek nézett ki", ha így lenne, akkor minden pedofil ezzel védekezne. Ha nyilvánvalóan fiatalkorú a lány, akkor kötelességed meggyőződni a koráról.


Na de a zsarolás tényét ez nem változtatja meg.


Sok sikert a rendőrségen, bíróságon!

2018. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 A kérdező kommentje:

A tévedés


20. § (1) Nem büntethető az elkövető olyan tény miatt, amelyről az elkövetéskor nem tudott. Es mivel en nem tudtam hogy hany eves igy nem vagyok buntetheto es mivel ti nem tudjatok felulbiralni a torvenykonyvet arrol nem en tehetek ezert baromsag amit irtok

2018. nov. 17. 22:24
 78/81 anonim ***** válasza:

A jog alapszabálya, és minden jogász ezt tanulja meg a legelső órán, hogy "úgy cselekedett, ahogyan az az adott helyzetben elvárható".


Mi várható el egy olyan helyzetben, amikor nyilvánvalóan kislánnyal állsz szemben? Nem, nem az, hogy a farkadról küldözgetsz képeket, és megzsarolod. Hanem az várható el, hogy először is megtudakolod a korát. Na de erről majd a bíró felvilágosít.

2018. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 A kérdező kommentje:
Most mondom a bunteto torvenykonyvet nem tudod felulirni ugy hogy foloslegesen jartatod a szadat
2018. nov. 17. 22:35
 80/81 anonim ***** válasza:

Az a nagy szerencse, hogy nemcsak a joghoz vagy hülye.


Tudod te kretén, a jog az állításhoz elvár valamit. Bizonyításnak hívják.


Azzal leszel bajban.

2018. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!