Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik az eljarasok? Ot is...

Mik az eljarasok? Ot is buntetik vagy csak engem? Higyan lehetne elkerulni vagy van e megoldas? Mik lehetnek a buntetesek es az mitol fugg hogy mekkora a buntetes? Az apan igaza van?

Figyelt kérdés
Rairtam egy csajra hogy benne lenne e kepcsereben hogy en kuldok a p..... o meg a p...... es azt mondta hogy nem es elkoszontem aztan mondta hogy en attol meg kuldhetek es kerdeztem hogy miert es erre o kupdott a mellerol majd a p..... es ugye aztan en is kuldozgettem majd mikor megkerdeztem higy mert nem ir azt mondta hadjam beken en meg mondtam rendben csak kiteszem a beszelgetest az oldalamra de ebben semmi denyegetozes nem volt el is fogadtam hogy hadjuk egymast majd jott az apja es irta hogy feljelentes tesz en meg hiaba konyorogtem hogy ne o akkor is megteszi azt hozza kell tenni higy en vagyok 19 a lanya 18 ev alatt de o azt hiszi higy a lanyat nem is buntetik es en most ketsegbe vagyok esve

2018. nov. 14. 23:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:

Aha...bizonyítani tudod....

Ha az ügyész, vagy a kislány jogi képviselője meg az ellenkezőjét tudja, akkor ráb..a..sztäl.

2018. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!