Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik az eljarasok? Ot is...

Mik az eljarasok? Ot is buntetik vagy csak engem? Higyan lehetne elkerulni vagy van e megoldas? Mik lehetnek a buntetesek es az mitol fugg hogy mekkora a buntetes? Az apan igaza van?

Figyelt kérdés
Rairtam egy csajra hogy benne lenne e kepcsereben hogy en kuldok a p..... o meg a p...... es azt mondta hogy nem es elkoszontem aztan mondta hogy en attol meg kuldhetek es kerdeztem hogy miert es erre o kupdott a mellerol majd a p..... es ugye aztan en is kuldozgettem majd mikor megkerdeztem higy mert nem ir azt mondta hadjam beken en meg mondtam rendben csak kiteszem a beszelgetest az oldalamra de ebben semmi denyegetozes nem volt el is fogadtam hogy hadjuk egymast majd jott az apja es irta hogy feljelentes tesz en meg hiaba konyorogtem hogy ne o akkor is megteszi azt hozza kell tenni higy en vagyok 19 a lanya 18 ev alatt de o azt hiszi higy a lanyat nem is buntetik es en most ketsegbe vagyok esve

2018. nov. 14. 23:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:

Kérdező tényleg fárasztó már ez a szájkaratézás, amit folytatsz.

Összefoglalom a tényeket:


1/ te megzsaroltál egy fiatalkorú személyt, hogy szexuálisan kompromittáló tartalmakat osszon meg magáról

2/ fiatalkorú személynek szexuálisan kompromittáló tartalmakat küldtél, és tőle ilyeneket fogadtál


A többi már a bíróságra tartozik. Amerikában már felkerülnél ezzel a szexuális ragadozók publikus listájára.

2018. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
A vicc az, hogy annyi esze sincs, hogy felismerje: nem itt kell megmagyaráznia a tettét. Pláne nem ekkora pofával.
2018. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 A kérdező kommentje:
Miert nem ertitek meg hogy egyaltalan nem zsaroltam meg ot hogy kuldjon kepet mar megvolt az elbucsuzas is aztan az o dontese volt hogy kuld keoet nem az enyem es ezt tette mar akkor mikor en mar nem is akartam
2018. nov. 17. 18:57
 64/81 anonim ***** válasza:
De hiszen te magad vallottad be, hogy megfenyegetted azzal, hogy kiteszed a beszélgetést az oldaladra... azaz megzsaroltad.
2018. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 A kérdező kommentje:
De te meg azt mondtad hogy azzal zsaroltam meg hogy kepet kuldjon
2018. nov. 17. 19:14
 66/81 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves a csaj, most azon túl, hogy 18 alatti? 13?
2018. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 A kérdező kommentje:
Inkabb nem mondok semmit mert elegem van hogy barmit mondok azzal engem tamadtok le de igy hogy nem valaszolok azzal is engem tamadtok ugy hogy mindegy
2018. nov. 17. 19:50
 68/81 anonim ***** válasza:

Na most van az a pillanat, amikor át kellene gondolnod, hogy kinek van probléma a felfogásával.

Ezt pofázom neked két napja. Egy a fontos. Az, hogy tettél a kislánynak egy ajánlatot. Teljesen mindegy, hogy ezt ő elutasította és később "magától" küldött képet.

Maga az ajánlattétel már bűncselekmény. Akkor is az, ha elhajt az anyádba. Akkor is az, ha később magätól lefekszik veled. Az első lépést te tetted meg. Ezt nem fogod fel. De arcoskodni van eszed.

2018. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 A kérdező kommentje:
De nem erted hogy senki nem zsarolta vagy fenyegette meg hogy kuldjon kepet ha azt mondtam volna igorjon kutba akkor azt is mwgteszi neki is gondolkoznia kellett volna hogy nem kuld kepet es olyanrol meg nem hallottam hogy valakit azert lecsuktak mert megkerdezte volna hogy kepcsereben benne lenne
2018. nov. 17. 20:31
 70/81 anonim ***** válasza:

"majd mikor megkerdeztem higy mert nem ir azt mondta hadjam beken en meg mondtam rendben csak kiteszem a beszelgetest az oldalamra"


EZ a zsarolás. Tudod, hogy fogja ezt az ügyész értelmezni? Úgy, hogy amiért a kislány elutasított, te bosszúból megfenyegetted, hogy nyilvánosságra hozod a beszélgetéseteket, hogy őt kompromittálni tudd te agyatlan hülye. Ezt annak reményében tetted, hogy a kislány továbbra is szóba álljon veled. Ezt pedig a jog zsarolásként értelmezi. Nem értelmezheti másként. Mert az.

Senkit sem fog meghatni a siránkozásod, hogy te azt nem fenyegetésből mondtad. Akkor ugyan miből?


Szarban vagy kisgyerek. Szép, nagy szarban.

2018. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!