Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogos a szégyen érzetem?

Jogos a szégyen érzetem?

Figyelt kérdés
Mérnökinformatikus szakon tanulok és ano mikor felvételiztem,direkt nem a BME-t jelöltem be,mert úgy gondoltam,hogy az nehéz lenne számomra ezért inkább egy vidéki egyetemre mentem.Azonban meglepően tapasztaltam,hogy alig tudtam összekaparni egy 3,2-es átlagot így félévre,míg a csoport társaim között több kitűnőt ismerek.. Szerintetek én vagyok ennyire inkompetens az egyetemhez ,vagy valóban ilyen nehéz egy vidéki infós szak is?

2018. dec. 5. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"egy embert nem az egyetem fogja megtanítani programozni"

Ez 100%-ig így van. Az egyetem a belépő szintű programokat fogja megtanítani.

Egy programozónak ennél SOKKAL többet és JOBBAN kell tudnia! A vérében kell lenni a programozásnak!

Ha neked már most nehézségeid vannak, ott nagyon nagy bajok lesznek később. Az ujjadból kellene kipattannia az egyszerű programoknak!

Keress valakit, aki ért hozzá (tanárt, programozót) és ő nézze meg a programjaidat, meg beszélgess vele.

2018. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

"Ha nem tudsz normális ,kulturált véleményt mondani,akkor inkább ne kommentelj."


Ezek szerint a szövegértéssel is problémáid vannak, nemcsak a programozással. Leírtam a valóságot, ötletet is adtam, honnan tudsz tanulni, nem értem mi a bajod.

Miért nem iratkozol vissza az általános iskolába, ha nem tudsz olvasni sem?


Ha a valóság nem tetszik, azon nem tudunk mi sem segíteni. Vagy mire vársz lelki támogatásra? Akkor keresd fel a lelkisegély-szolgálatot, vagy az intézményetek pszichológusát!


Azt írod szereted a programozást, és mégis csak kettes. Mi lesz azokkal a tárgyakkal, amiket nem is szeretsz?!

2018. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy mérnök informatikusból nem csak programozó lehet. Van ezer másik ága az informatikának.
2018. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De én fejlesztő szeretnék lenni ..
2018. dec. 19. 01:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!