Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki keszul emelt kemia es...

Ki keszul emelt kemia es biologia erettsegire?

Figyelt kérdés

Ti hogy alltok a felkeszulessel?

Ki hogyan es mibol keszul?



2018. dec. 27. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavaly érettségiztem. Biológiám és kémiám is sikerült,de a kémia nem lett jó,ezért idén újra.


Biológiába 4 év alatt végig készülgettem , rosszabb anyagokat 4-esre,jobbakat 5-ösre tudtam. Érettségi előtt 1 hónappal álltam neki újra ismételni a 4 év anyagát(Mozaik könyvek). Nagyon feszített volt a tempó,kellett vele küldenem,de sikerült végigolvasnom. Probléma nélkül érettségiztem emelten 5-ösre. A szóbelin kihúztam egy számomra rossz témát,azon elúsztak a pontjaim. Ha jobb tételt húzok,megvan 90% felett az emelt.


Kémiából 2-től 5-ig minden volt,nagy átlagban erős négyes / gyenge ötös voltam.Utolsó évben váltották le a tanárunkat(nagyon szerettem),az új tanár óráihoz közöm nem volt,tudtam is,hogy nem fog sikerülni az érettségim.

Fel is adtam a kémiát már érettségi előtt,készülgettem,arra gyúrtam rá,amit alapból is érettem,bízva benne,hogy szerencsém lesz,abból fog állni az érettségi.

Nem abból állt... Írásbelim kritikán aluli lett,de még mindig jobb,mint amire számítottam. Esélytelenek nyugalmával, 3 nap tanulással elmentem azért szóbelizni. Úgy ültem le,hogy semmit nem tudok,úgyis olyat húzok,amit el sem olvastam. Így is lett :D Vesztesek nyugalmával dolgoztam ki a tételem,a vesztesek nyugalmával adtam elő a vizsgabizottságnak,és a vesztesek nyugalmával vártam a pontszámomat. Maximum pontot kaptam!!!

Kémiából Mozaikos tankönyvek + Villányi kétszintű érettségi feladatok és tankönyv készülök ! :)

2018. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkettőre körülbelül négy éve készülgetek, ősztől el akartam kezdeni intenzíven, de valahogy nem jött össze :D januártól tervezem átnézni előlről mindkettőt, régi füzetekből és könyvekből, plussz még a régi érettségikből is van, amit nem néztem meg. Te hogy haladsz a felkészüléssel?
2018. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!