Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy úgy érzem...

Az normális, hogy úgy érzem hiába tanulok az egyetemen szinte még semmit sem tudok?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok a BME gépészmérnökin tanulok, egész jó jegyeim vannak 3,7-es átlag viszont nem tudom elképzelni, hogy egy munkahelyen probléma nélkül megállnám a helyem.

Vannak dolgok amikről tanultunk, de pár félévvel később már alig tudok válaszolni egy vele kapcsolatos kérdésre.

Sok az elvárás, és nem tudok eléggé elmélyedni egyik témában sem, mert nincs rá idő..

viszont igy nem is érzem magam jónak a suliban :S


pályát tévesztettem volna?



2019. márc. 27. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a munkahelyen valószínűleg nem sokra lesz szükség az egyetemen tanultakból. Majd ott megtanulod, amit kell.
2019. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!