Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2019 emelt kémia érettségi?

2019 emelt kémia érettségi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Habár tudom hogy még nincs fent megoldókulcs,érdeklődni szeretnék hogy milyennek éreztétek az idei feladatsort?


Engem tavaly nem vettek fel orvosira,pár pont kellett volna és októberben csináltam újra a kémiát,most tavasszal pedig a bioszt. Szerencsére az októberi jól sikerült,de így is sokat gondolkoztam azon hogy újra írom,mivel elvileg a tavaszi érettségik többnyire könnyebbek mint az ősziek. Végül elvetettem ezt az ötletet,és most kicsit félek hogy jól döntöttem e.


Szetintetek könnyebb volt mint a tavalyi vagy akár az őszi érettségi?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 17. 14:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem jól döntöttél. :) Én most érettségiztem, és háát... elég nehéz volt. Az októberit gyakorláskor olyan 75-re írtam, azóta fejlődtem, de szerintem a mostani éles 65 körül lesz csak. :(
2019. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem volt könnyű, bár a kémia soha nem könnyű.

1# Én a két kezemet összetenném, ha 65 pontom lenne.

Nagyon várom a megoldókulcsot, de szerintem 50 pont (vagy inkább alatta) lesz.

2019. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm!☺️

Az azért nem olyan rossz eredmény,a szóbelivel még nagyon sokat tudsz rajta javítani. És gondolj arra hogyha neked nehéz volt akkor mindenki másnak is rosszabbul sikerülhetett,lehet így a ponthatárok sem emelkednek majd annyira.

2019. máj. 17. 15:27
 4/31 A kérdező kommentje:
Szorítok mindenkinek!
2019. máj. 17. 15:28
 5/31 anonim válasza:
67%
Sajnos nekem sem ment olyan jól mint vártam:( Nagyon sokat szenvedtem az olhatóságos feladattal, de legalább az elméleti része nem volt olyan vészes szerintem.
2019. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tudom elmondani, mint a többiek. Sajnos én egyébként is későn vettem fel gimiben a kémiát, 11. félév után, azelőtt csak első két évben volt kémiánk, de nem vették komolyan még az elméletet sem, számolni pedig egyáltalán nem számoltunk. A tanárom sajnos egyáltalán nem volt segítőkész már akkor sem, amikor én a humán tagozat után belecsöppentem az emelt kémiába. A földet megcsókolnám, ha nekem 65 pontom lenne, már 50-nek is örülnék, bár nem tudom, hogy végül mennyi lesz vagy egyáltalán hogy telesítettem, nem tudom megítélni. Csak azt tudom, hogy volt olyan számolási rész, amit nem tudtam megoldani. Mivel semmiféle segítséget nem kaptam, magamtól készültem, ebben a számolás volt a legnehezebb, mert nem volt mellettem senki, aki elmagyarázta volna őket. Magántanárhoz is jártam, de akármikor kémiát vittem hozzá, mindig valahogy áttért a matekra, hogy ne kelljen kémiázni. Szóval erről ennyit... beleöltem minden energiámat, rendszeresen tanultam órákra is, amióta csak emeltre jártam, úgyhogy baromi csalódott vagyok. Sajnos semmi mást nem tudok tenni, csak imádkozni és remélni a legjobbakat, hogy elég lesz a pontom... :,)
2019. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
(#1) Szorítok nektek! Nekem ebből a szempontból sokkal jobb dolgom volt, mert nagyon segítőkész volt a tanárom. Remélem, felteszik reggel 8-kor.
2019. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Én az októberit itthon csináltam csak, nekem az nehezebb volt.
2019. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Szerintetek lentebb mennek a ponthatárok?
2019. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Én attól tartok hogy nem :/

Szerintem a biosz az egész könnyű volt,akikkel beszéltem azok ugyan ezt gondolják. +ami szerintem hátrány hogy tavalyhoz képest sokkal többen jelentkezzek,legalábbis Debrecent (nekem ez áll az első helyen) többen jelölték meg.

Viszont én abban bízok hogy nem fog sokkal feljebb menni a ponthatár.

2019. máj. 17. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!