Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2019 emelt kémia érettségi?

2019 emelt kémia érettségi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Habár tudom hogy még nincs fent megoldókulcs,érdeklődni szeretnék hogy milyennek éreztétek az idei feladatsort?


Engem tavaly nem vettek fel orvosira,pár pont kellett volna és októberben csináltam újra a kémiát,most tavasszal pedig a bioszt. Szerencsére az októberi jól sikerült,de így is sokat gondolkoztam azon hogy újra írom,mivel elvileg a tavaszi érettségik többnyire könnyebbek mint az ősziek. Végül elvetettem ezt az ötletet,és most kicsit félek hogy jól döntöttem e.


Szetintetek könnyebb volt mint a tavalyi vagy akár az őszi érettségi?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 17. 14:48
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a biosz és a kémia is könnyebb volt, mint az előző években, úgyhogy én kevés esélyt látok arra, hogy kevesebb legyen a ponthatár :/ de nagyon remélem, hogy nincs igazam
2019. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!