Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek emelt érettségi...

Szerintetek emelt érettségi (biosz, kémia) felkészülésre jók ezek a könyvek? Vagy miket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Biológia: Nagy biológia feladatgyűjtemény (scolar kiadó, Szerényi Gábor)


Kémia: Érettségi mintafeladatsorok kémiából (10 írásbeli emelt feladatsor) (2017-től érvényes érettségi követelményrendszer alapján) maxim kiadó.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 10. 18:42
 1/4 anonim válasza:

Az elsőt nem ismerem, viszont a második szerintem nagyon hasznos és tökéletesen tudod magad ellenőrizni.

(ezt a kérdést miért az ételek és italok kategóriába írtad?)

2019. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Elfelejtettem, hogy kell kategóriát választani és gondolom ez volt alapból beállítva :)

2019. júl. 10. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy a Nagy biológiában sok a hiba. Én megvettem a mozaikosat, abban pedig túl nehezek a feladatok elvileg. A legjobb amit találtam az a Panemsulis volt. Emellett ajánlom a régebbi érettségiket. :)

Kémiából ezt nem ismerem, viszont a Villányi félét ajánlanám. Vannak benne számolások is, témakörök szerint halad. A mozaikosra szintén azt mondták nem igazán jó. Az ötösöm lesz kémiábólt azonban mindenképpen használd, szerintem a számolás rész a húzósabb. Illetve szintén az előző évi feladatsorok. :)

Nem tudom mennyire igaz, de elvileg idén más elv szerint állították össze a feladatsorokat, amiben lehet igazság, hiszem nagyon fura volt mind a kettő. Idén érettségiztem, számtalan könyvem van (sajnos😄), szóval nyugodtan írj ha van kérdésed. Ne vegyél meg mindent, úgy mint én. Pénzkidobás. :)

2019. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2020. jan. 17. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!