Hogyan tanuljak kémiát?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy 1 oldalnyi egyenleteket kellene megtanulnom. Az a 2 hatalmas problémám van hogy 1:Nagyon kell a jó jegy mert ez számít nekem most a legjobban

2: ezt képtelenség be magolni mert kijelentette hogy vissza felé is kérdezheti. Na az a baj hogy eddig ennyit még nem kellett tanulnom és csak az az 1 jó dolog van hogy ősziszünet van még és így jobban rá tudnék koncentrálni. Ti hogyan tanulnátok meg? Van erre valami módszer?



2020. okt. 31. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne megtanulnod a logikáját. Hanyadikos vagy?
2020. okt. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Z003 ***** válasza:
Én megtanultam hogy egy elem (vagy molekula) milyen töltésű iont alkot. És onnantól csak a legkisebb közös többszöröst kell megkeresni a rendezéshez.
2020. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úristen, az oktatás színvonala a béka segge alatt....



Esetleg ha leírod pontosabban hogy milyen egyenletek, melyik témakör tudnék adni tippet hozzá.

2020. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!