Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni (kémia)?

Tudnátok segíteni (kémia)?

Figyelt kérdés

A következő vegyület képlete kellene.

1,2-diklórbután

Előre is köszönöm a segítséget.



2020. dec. 9. 13:54
 1/7 Z003 ***** válasza:
2020. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

#1 szar

[link]

2020. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Z003 ***** válasza:

De ugye vágod hogy csak tükrözött képek.

A nevezést ez első szubsztituált szénatomtól kezdjük általában.

De amúgy az 1,2-diklór bután és a 3,4-diklór bután ugyan az a molekula.

Kérlek gondolkozz néha elvileg hasznos.

(1,2-Dichlorobutane PubChem linkje: [link]

2020. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tud mire vered magad de szerves kémiából bármikor leverlek ha most a légiödat benyelelted a kérdésbe

engem nem kell tanítanod, mert bármikor leverlek

2020. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Z003 ***** válasza:

Igen azt látom hogy szerves kémiából nagyon ott vagy a toppon, már csak ebből és korábbi válaszaidból is. Láttam már néhány korábbi válaszodat is és hasonlóan megkérdőjelezhetőek voltak, bár ez enyhe szó a legtöbb esetben csak sima badarság. Hidd el nem értesz te ehhez a dologhoz túlzottan, legalábbis annyira biztos nem mint amennyire magabiztos vagy magadban.


Ez mondjuk abból is látszik hogy már jó pár válaszodat láttam csak úgy simán eltűnni az eléggé offenzív stílusod miatt, meg mert persze a nagy részük hülyeség volt.


Én szégyellem magam hogy az e-féle válaszaiddal rontod az oldal légkörét.

2020. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

97 fölött vagy de bármikor leverlek

válaszoljál a kérdésemre ha tudsz

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..

2020. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Z003 ***** válasza:

Feltettél egy kérdést amire úgy látszik hogy tudod a választ és aki válaszolt azt megdicsérted hogy milyen ügyes?


Őszintén bocsánat amiért azt mondtam hogy:"szégyellem magam hogy az e-féle válaszaiddal rontod az oldal légkörét", mert neked valami komoly önbecsülési vagy egyéb önértékelési problémád lehet, mert normális ember ilyet nem csinál, és én nem fogok sértegetni egy nyilvánvaló problémákkal küzdő embert. Kérlek fordulj segítséghez.


Meg szerintem nekem bőven élég a megnyugváshoz, hogy látom hogy átlagban menyire találják a te válaszaidat hasznosnak, meg hogy néhány alapvető dologgal is vannak gondjaid (itt főleg az erre a kérdésre adott válaszodra gondolok, de ahogy láttam a többi válaszod is elég zavaros).


Sok sikert a gyógyuláshoz!

2020. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!