Hogyan legyek jobb tanuló?

Figyelt kérdés
Most félévkor buktam de az év végét bukás nélkül szeretném zárni mit csináljak hogy ez sikerüljön mit ajánlotok

2012. febr. 29. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk... ülj le és tanulj? Legalább a dolgozatokra. Órán meg figyelj amennyire csak tudsz, vedd komolyan a feladatokat.
2012. febr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

1. Ne gépezz olyan sokat!

2. Kicsit figyelhetnél órán!

3. Suli előtt is tanulj (reggel gyors magolj be pár sor mivel reggel a legjobban fog az agyad ezért ezt vagy 1 hónapig el nem felejted. :D

4. Haza mész és azt ajánlom egyél aztán pihend ki magad egy kis TV-zés aztán gépezhetsz egy másfél órát (90 perc), és jöhet a tanulás.


Ha ezeket betartod akkor a jegyed felviszed egy jeggyel talán. Bocs, csak ennyit tudtam segíteni.


Egyébként én szín 5-ös tanuló vagyok. És ezt betartom, ha nagyon nem érdekel valami (pl.: a rajz tanárnak az esztétikai beszéde (ahogy ő hívja :DD) akkor is figyelek, próbálom megjegyezni amit mond. Ami érdekel ott jelentkezek (az a célom hogy aki a lányokat imádja tanárnak én legyek a legjobb, érdekes mód mindig fiúkat hív ki felelni aztán a fiúk jobbak mint a lányok. És a lányok bemutatnak mindent mindig órán és a tanár meg a fiúk 45 perces jelentkezését a tanár meg lekakilja (szép szóval :)Ez előző nem ide tartozott de örülök hogy segíthettem :)

2012. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
én is elég szar tanuló vagyok, én akkor tudtam kijavítani fél év alatt 5 tantárgyat 2-esre amikor fegyelmitárgyaláson írásba adták hogy kirúgnak ha év végén megbukok valamiből:D úgyhogy volt miért tanulnom és meg is tettem, te is tűzz ki valami célt miért kéne tanulnod, mert hogy őszinte legyek én most 17 évesen sem látom mi a francért kéne tanulnom, hiszen azt látom hogy ezrével keresnek több diplomás emberek szarabbnál szarabb munkákat mert egyáltalán nincs semmi. Pl megbeszélhetnéd szüleiddel h kaphatnál egy új íroasztali széket ha átmész vagy lemehetsz pár napra a balcsira a haverokkal vagy valami.
2012. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem félévkor 7-ből buktam most 2 ki javítottam és szeretném még ezt az 5.öt még kijavítani!!! És nagyon szépen köszönöm
2012. márc. 3. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? Mire jársz? Lehet váltani kéne..
2012. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
10-edikes vagyok és építészetet tanulok!
2012. márc. 12. 20:44
 7/10 anonim válasza:
az igen:) nem most kéne kezdeni tanulni én már 11 évesen komolyan vettem a tanulást, most én tizedikbe járok, ebbe a gimnáziumba elsőként vettek fel, most én is 10-es vagyok, de sokat érzek azzal amit régen tanultam, minden egymásra épül, akinek nincsenek alapok és most próbál építeni, könnyen borul a vár( magyarul összezavarodhatsz) ez főleg matekból ha az elején csak egy kis dolgot nem értesz valószínűleg a későbbiekben is gondot fog okozni
2012. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És mikből buktál? Lehet váltani kéne sima szakiskolába.
2012. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ja és még 1 jó ötlet, 1-2 tanároddal közölhetnéd hogy te most tanulsz az ő tantárgyából mert javítani szeretnél stb és örülnél ha észrevenné ezért feleltessen amikor úgy gondolja (célzás h minnél hamarabb:D) stb és ha a tanárok is észreveszik h akarsz javítani akkor könyebben adnak jobb jegyet szerintem de azért hajts nagyon mert nehéz megszerezni még a 2-est is főleg ha be vagy állítva sza tanulónak
2012. márc. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én most hatodikos vagyok szín ötös sok ismerősöm bukik az építészetin. Próbálj a tanárok kedvében járni kicsit jópofizni hátha azt nézi(mint a legtöbb). A többiek válaszát javaslom én is.
2012. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!